Çirkin olanlar hayatına nasıl devam ediyor?

ben devam etmekte sıkıntı yaşıyorumda şunun yolunu bilen varsa banada söylesin

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çirkinlik kavramı insanların dış görünüşüyle alakalı değil bence. Düşünceleriyle alakalı, sen kendine çirkin diyebiliyorsan bu senin psikolojinin çirkinliği.. Düşünsene birine bakıyor insan ve içinden ya da sözlü olarak ''bu çirkin'' diyor, bundan daha büyük çirkinlik mi var? Çirkin ya da güzel değilsin intihar et, sana kalırsa başka çaresi yok. Yüzü şu sitede ve ya senin hiç bir zaman 1 metre yakından göremeyeceğin kadar güzel kızlar var, kolları yok, gözleri görmüyor, kimi organ bekliyor.. 1-2 sene daha fazla yaşamak için.. Sabah uyandığında aydınlanan havayı görünce sen güle bilirsin. Sanma ki seni sevmeyecekler ve ya sanma ki mutlu olmayacaksın, yapman gereken tek şey, bunlara engel olan öz güvensizliğini ve psikolojini üstünden atıp, her şeye rağmen hayatın güzel olduğunu bilmen, nefes aldığımız sürece. Sen kendine bu şekil davranırsan, hayat sana daha kötü davranacaktır. İyi günler.

0|0
    0|0
    • beni kimse sevmeyecek en fazla benim sevmediğim biri belki beni sevebilir bana düşünde sadece mantık evliliği olur.
      mutlu olmam mümkün değil.
      sen benim gibi değilsin tabi öyle uzaktan bakıp konuşmak kolay

• ciddiyim kadın evde kendin kendine beni inceliyo sonra bir şey bulamadığını itiraf ediyor düşün artık

• Sözde anne işte

En İyi Kız Görüşü

• Çirkin ne demek? Güzel ne demek? Basit bir soru ama çoğu için cevabını vermek bir okadarda zor. Çirkinlik veya güzellik yoktur. Insanların kendi düşüncemelerine bakacak olursak ya güzel bulursun ya da çirkin bulursun. Benim arkadaşım çoğu zaman karşıdan insanlar geçince hiç güzel bulmuyor fakat bu onun kendi düşüncemesi. Şimdi o karşıdan geçen insanlar güzel mi, değil mi? Ne güzel ne de çirkin. Ve ilerde yaşlanınca, gençliğini yaşamaktansa oturup ben neden güzel değilim diye kaybettiğin vakit yüzünden pişmanlık duyabilirsin. Kendini sev, olduğun gibi kabullen ve hayatını deli dolu yaşa. Ve en önemli kural ise insanları takma.

0|0
    0|0
    • annem bile çirkin olduğumu düşünüyorsa ben kesin çirkinimdir
      ve işte öyle dediğin gibi olmuyor

• Belirttiğim gibi o annenin düşüncemesi. "Kesin çirkinimdir" yazışın ise bana sanki başkalarından gelen söylentilerden dolayı kırıldığının hissini uyandırıyor. Dediğim gibi insanları takma, kendi hayatını yaşa. Güzellik dışında hayatta daha büyük problemlerde var. Sağlıklıysan gerisi boş.

Erkekler Ne Diyor 12

• kendini sevmekle hayatına devam edebilirsin

0|0
    0|0
  • yaşıyoruz be

0|0
    0|0
  • Yaşıyorum be knk kaderimiz çirkin olmasın :D

0|0
    0|0
  • Seni olduğu gibi kabul eden adama gider yapma kaybedersin

0|0
    0|0
  • Çirkinlerde insan...

0|0
    0|0
  • şahsen konuştuğum her kızla kankayım hepsiyle aram süper çünki birini sevsem bile bana gelmez o yüzden kanka olmayı tercih ediyorum , çirkin olunca hayat bitmiyor aksine tecrübe veriyor.

0|0
    0|0
  • Bir kuaföre git once yuzunu sacini bir halletir
    Sonra git bir magazaya sıkı güzel ni kombin yap kendine bak bakalım cirkinlikten eser kalmışmı
    Vucut olarak bilmiyorum tabi kilon varsa zayıflarsın.

0|0
    0|0
    • maalesef onlar diğer insanlarda işe yarıyor tam çirkinsen çirkinsindir öylesi böylesi olmuyor işe yaramıyor hep aynı

• Kendini inandırmıssın sen belli. Öyle bişey yok kendine bakmayı bildikden sonra her insan güzeldir

• hayır denedim

• ediyoruz işte ya :(

0|0
    0|0
    • sen çirkin misinde destek verecez derken yapmayın ya :(

• vallahi çirkinim ne ki be yasıyorm işte spor okul derken taklıyorm öyle :(

• kariyer yap

0|0
    0|0
  • delikli boncuk yerde kalmaz ;)

0|0
    0|0
  • senin gibi :D

0|0
    0|0
  • :):):):):):):)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bu zamana kadar nasıl devam ettiysek aynen devam..:)

0|0
    0|0
  • Kime göre neye göre çirkin? Artık çirkin bile olunsa giyimiyle saçıyla makyajıyla zaten bakılır olunuyor en azından.

0|0
    0|0
  • Kanka tüm yorumlarını okudum resmen aynı düşünüyoruz. Bende bu durumdan muzdaribim. Ne yapacağımı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • yani şimdi güzellik görecelidir ama salla dünyayı boşvercen :)

0|0
    0|0
  • Estetik yaptır tecrübeyle sabit psikolji düzeliyo

0|0
    0|0
  • Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sen benim makyajsız bide makyajlı halimi gör hele :)

0|0
    0|0
    • dudakların orta büyüklüktedir makyaj yapınca güzel görünür. Gözlerin büyüktür makyajla güzel görünür mesela. Makyaj sadece elinde malzemesi olan insanları iyi yapıyor geriye kalanları değil ki

• Kız deme öyle be niye öyle diyon her kadın güzeldir

• Bana mesaj at konusalım

• Umursamayarak tabii ki

0|0
    0|0
  • Çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır.

0|0
    0|0
  • Para kazan , kariyer yap.

0|0
    0|0
  • Yok keske olsaydı

0|0
    0|0
Yükleniyor...