Kapat

Sizce gerçekten seviyor muydu?

Çoktan halledilmiş bir olay, canım soru sormak isteyince en uygunu bu diye düşündüm :)
Berbat bir halde olduğum bir dönemde arkadaşım aracılığıyla benzerliğimiz bahanesiyle tanıştırılmıştık. Hikaye için adına can diyelim. Can'la ikimizin annesi Rus'tu, ikimizde içki&sohbeti seviyorduk, Din, dünya, sosyal hayat üzerine düşüncelerimiz de oldukça benziyordu. Dolayısıyla hemen kaynaştık, iyi arkadaş olduk. Yaz olduğu için bol bol görüşme fırsatımız oluyordu, ne zaman çağırsa bir şey istese yanına giderdim. Bir kızla problemi olsa birini düşürmeye çalışsa her zaman bana anlatırdı. Evine 2-3 kere gitmişmişim vardı hatta annelerimizi bile tanıştırmıştık. Aynı millettenler iyi anlaşırlar, arkadaş olurlar bizim de işimize gelir diye. Sınav dönemi gelince daha az görüşmeye başladık, avukat olmak istiyor sıkı çalışıyordu. Ben de o dönemlerde (adına Murat diyelim) Murat'la çıkmaya başladım. Arkadaş ortamımız dışında biriydi Can dahil kimse tanımıyordu. Ben Murat'ı herkesle tanıştırmıştım, beraber ne yaşasak herkesin haberi olurdu, doğal olarak Can'a da herşey anlatılırdı. Birgün Murat'la Can'ı tanıştırdım, tüm gün boyunca rahatsız göründü. Birkaç gün sonra Nasıl bulduğunu sorarken ve haliyle yine kendimi kötülerken patladı ve Sana kaç defa söyleyeceğim öyle bir değilsin ve senden hoşlanıyorum dedi. Bunu Murat var diye beni ilk reddedişinde (sinema teklifi) anladım dedi. Kendimi kötü hissettim zoruma gitti dedi. Standartlarımı biliyorum o yüzden seni sevdiğimi hiç fark etmedim, o Zaman da inanamadım dedi. Sen beni anlıyordun sadece dinlemiyordun, senle vakit geçirmeyi seviyordum diğer kızlar gibi değilsin dedi. Birçok şey dedi ama doğal olarak bana bunu itiraf edebileceği tonla fırsatı vardı geçmişte. Murat'la olduğum için Can'la olan arkadaşlık ilişkimi bitirip hayatımdan çıkardım. Arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla dalgın ve kırgınmış aylardır. Murat'tan ayrılmamı beklediğini söyleyenler de var. Sizce gerçekten seviyor muydu cidden olan olduktan sonra mı farkına vardı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmek değilde kıskanmış olabilir. Seni kazanmak istiyor.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...