4 yıllık mezunum iş bulamadım darüşşafaka cemiyeti nde güvenlik görevlisiyim maaş 2100 2 vardiya nasıl sizce? yer izmir?

4 yıllık mezunum iş bulamadım darüşşafaka cemiyeti nde güvenlik görevlisiyim maaş 2100 2 vardiya nasıl sizce?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Uzaktan iyi duruyor İzmir şartlarını bilmiyorum ama kardeş çalışırken yine iş bakmaya devam edebilirsin Allah bir kapı açar. İşsiz kalmandan iyidir burası da ayrı işsizlikten ya da atanamayan bununla uğraşan nice insanlar var.

0|0
    0|0
    • iletişim fakültesi halkla ilişkiler uzun süre iş aradım kpssye girdim 2 kez olmuyor yas gecıyor bakmam gereken insanlar var o yüzden calısıyorum

• Allah kolaylık versin başlangıcın iyi ve umudunu kaybetme evet nafaka gerekli ama mutlu olduğun işi yapma şansın da olur umarım.

En İyi Erkek Görüşü

• 2100 çok rahat geçinirsin izmirde kaldım ben. Orda 1400'le kira verip çocuk geçindirren insanlar biliyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Kaçırma kardeşim, gayet iyi bir maaş.

0|1
    0|0
  • İyi maaş Bence dikkat edersen harcamalarina yeter sana.

0|0
    0|0
  • Hangi bölüm mezunusun?
    Bence maas iyi en azindan asgari ücret degil.

0|0
    0|0
    • iletişim fakültesi halkla ilişkiler uzun süre iş aradım kpssye girdim 2 kez olmuyor yas gecıyor bakmam gereken insanlar var o yüzden calısıyorum

• hmm bölümün biraz zor is bulan bir bölüm. Bence iyi yapmissin. Biryerden baslamak lazim. Belkide bu is sana farkli kapilar acar hayirlsii olsun. Maasin umarim dahada artar. Kolay gelsin.

Yükleniyor...