Evde kalmış kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

gelmîs 25yasinda veye da üstü hala kendini 18 yaşinda zannediyor galiba kimseyi begebmezler armutun sapı çöpü diyip havasından tripin den tafrasından gecilmiyip ama evde kalmış kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Ne kadar yarası olan varmış hehe 25 yaşı çok ufak yaş kücülünde cebime girin

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Yas 30 ama kismet olmadi
    Kismet vardida olmayavak benden faydalanacak cikarci erkek ve anne babasi oldu korktum
    Oyle iyi bir kismet olmadi
    Ya bilmem evlenen iyibirini bulan nasil buluyor oyle luks pesinde degilim dunya yakisijlisi da istemedim kismet olmadi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bunların çoğu çirkindir onu söylyim sana birde burnunun dikine hareket ederler

eğer daha iyisi gelir diye iyiyide tepersen sen en kötüsüne layıksın demektir böyle tiplerde var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 29 yaşında olarak herkes kadar normal olduğumu düşünüyorum medeni halim bekar ise ne olmuş ailemle yaşıyorum evli olsam yine ailemle yaşıyor olacağım. Allah evsiz bırakmasın kimseyi.

Ben şahsen boşanan çok arkadaşımı gördüm. Bebeğinin doğumuna sarhoş giden baba adayı bile, eşine şiddet uygulayan ve aldatanları da ekleyince aşka bile güvenip evlenemedim aşk biten bir şey olunca.

Bu kadar olumsuzluk içinde olumlu denk gelirse olur da Allah herkesin içine sindirsin yoksa olmuyor hayati karar sonuçta.

0|0
    0|0
  • la 25 yaş evde kalma yaşı mı noluyo la 25 yaş evlilik yaşının alt sınırıdır

0|0
    0|0
  • Evde kalacaklar tabi sokakta mı kalsınlar ak

0|0
    0|0
  • armuta sap üzüme çöp olamayan düşünsün bizene

0|0
    0|0
  • evde kalmışlar

0|0
    0|0
  • 25 yaşında insan evde kalmış değildir

0|0
    0|0
  • 25te evlenmek zorunda değil meslek var sonuçta

0|0
    0|0
  • 29 yaşında olduğuna göre sen de evde kalmış olmalısın?

0|0
    0|0
  • 26 yasindayim ama hic ugrasmam boyle seylerlen. Evlenmek icin evlenemem yoksa coktan evlenmistim. Dogru kisiyi bekliyorum belkide hic bulamam yapacak birsey yok. Allah bilir.

0|0
    0|0
  • Öyle bırı canını yakmıs senın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Nan 30 yaşımdayım ben ölim o zaman :S

0|0
    0|0
  • EKK evde kalmış kızlar

0|0
    0|0
  • Var cevremde dedigin gibi btioler. Maalesef sonra is şuna dönüyor. Artik. kim olsa evlenirim. Kizds erkekte gec kalinca evlilikte kafa bu oluyor yani. En guzeli 4 4 lük aramadan bir kac sevdigin ozellik bir araya gelince hemen tutup kolundan goturceksin nikah masasina

0|0
    0|0
  • Naapsinlar aparttami kalsinlar

0|0
    0|0
  • Evlenmek istemez evlenmez yani ne düşünelim onun kararı kimse yargılayamaz

1|0
    0|0
  • Sana ne birader

1|0
    0|0
  • Bosversene ya
    Umrumda değil hiç biri braa

0|0
    0|0
  • kızlar 25 yaşına kadar evlencek diye bir kuralmı var istediiği zaman evlenir

0|0
    0|0
Yükleniyor...