Neden kızlar erkek arkadaşınız sahiplenince uzaklaşanlardan mısınız?

Bana çok oldu seviyeli ilişki iyi güzel de sahiplenince hep beni boğuyorsun özgürlüğümü kısıtlıyorsun filan durumları oluyor öyle değil aslında da kızlar ben bilirim çok karışma bana havalarındalar erkek arkadaşınız mesafeli mi olsun yoksa sahiplenici ilgili mi

0|0
18|2

En İyi Kız Görüşü

• Ya ilgili olsun ama öyle fazla sahiplenmesin. Ben şahsen o kadar iç içe olmayı sevmiyorum. Ama bu herhangi biri için geçerli sanki gerçekten adımın arkasına m eki eklendiği Zaman bile ben sahiplenmiş gibi hissediyorum. Rahatsız oluyorum. Yanı bu kapris meselesi falan değil hani gerçekten kişisel birşey bende. Diğerlerini bilemem tabi. İster istemez birde sanki sahiplendiğim Zaman kısıtlanacağım gibi hissediyorum ondan bende öydl çok sevmem. Sevgilim sahiplensin tabi ama boğmayacak ve ben bunu çok fazla hissetmeyecek şekilde

0|0
    0|0
    • İstediğimi yaparım diyorsun yani hmmm ozman erkek arkadaşında başka kızlarla konuşurken veya takılırken kızmaca küsmece yok ozman öyle mi anladım

• İstediğimi yaparım derken başkalarına gitmek değildi bahsettim. Ben başka erkeklere gitmem gitmediğim sürece sevgilim de başka kızlara gidemez. Seviyeli şekilde konuşur ona sözüm yok. Özgürlükten kastım kısıtlanmamak o kadar.

• Kısıtlamamak açar mısın ne mesela giyim filan mı

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sahiplenirim yani bu doğamda var. Görüntü yapmıyorum. direk içgüdüsel çıkıveriyor içimden. Sevsem de sevmesem de korurum o kişiyi. Himaye altına alırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Mesafeli

0|0
    0|0
  • sahiplenici olsun.
    oda rahatına düşkün biridir belki ondandir

0|0
    0|0
  • Ben çocuk ruhlu bir insanim o yüzden sevgilimin beni sahiplenmesi hoşuma gider

1|1
    0|0
    • Yaşınla ve yaşam şeklinle alakalı çocuk ruhlu olman ben 22 yaşına kadar çocuk ruhluydum ne zaman sorumluluklar almaya başladım yaşlanmış gibi hissediyorum

• Mesafeli olsun ben herseyin kararini verebilecek yasta ve karakterdeyim benim sahibim degil hic kimse herseye karismak, kendi isteklerine gore beni yonlendirmek vs vs.. ozgurlugumu kimse kisitlayamaz izin vermem ki zaten sinirlarini bilen biriyim

0|0
    0|0
  • Asıl genelde erkekler uzaklaşır ilgi ve kısıtlanmaktan

0|0
    0|0
  • Bende öyle olmuyor keşke sahiplense bütün erkekler... Zaten yaptıgım birşey yok bile beni değerli hissettirsin başımda beni sevip sayan biri olsun daha nolsun

0|0
    0|0
    • Kimine sahiplenici çok seven verir değerini anlamaz kimine sahte ilgi gösteren verir sürekli çapkınlık yapar dünya böyle işte

• Orası öyle. Allah hayırlısını versin gerçekten bizleri cennete taşıyacak hayırlı bir eş olsun kafi

• Kelebek. gibiyim cok sikarsan ölürüm fazla serbest birakirsan ucar giderim

0|0
    0|0
    • Ne emmeye geliyorsun ne gömmeye yani kusura bakma ama öyle derler ne istediğini bilmeyen karaktersin senle kimse yapamaz

• Hahah 😄 bu anlasindan dolayi seni tebrik ediyorum o kafani da bos yere taşıma anlasilan ici tamamen boş!

• Madem kafam boş doldurmaya yardım et öyleyse dm knşlm

• İkiside olsun bazen gerçekten biri boğuyormus gibi hissedebiliriz

0|0
    0|0
  • türkçe öğretmenine sea

0|0
    0|0
    • Nasıl yani ahahahaha Türkçe öğretmenin ingilizce dersine girince sonuç böyle olur işte 😂

• Ben yurtdışında yaşadığım için sea deniz demek Türkiyede başka anlamıda yok kıçınızdan kelime element uydurmayın lütfen lütfennn

• hahahahaahaha

• valla ben daha sahipleneciyim :D

0|0
    0|0
  • Ayarını bulmak lazim her kadın ilgi ister sahiplenilmek ister. ama saygı duyulmakta ister

0|0
    0|0
    • İlgi sevgi varsa saygısı da vardır

• Saygı duyuyorum. Insallah uysal senin gibi düşünen biriyle karşılaşırsın:) ama bir tavsiye hersey tadinda güzel erkek arkdsi olmasın evet ama kendine ait özel bir hayatı her zaman olsun kiz arkdaslariyla biseyler yapmasına falan engel olma. unutma o ne kadar mutlu olursa seni o kadar mutlu eder :)

• Bazen ne istediğimiiz bilmiyoruz ama erkekler de bizi köpek sanıp tasma takmaya kalkışıyor

0|0
    0|0
    • Tasma demesek sevgiyle oluşan koruma kıskanma bu

• Öyle sevgimi mi olur

• Nasıl olur mesela nasıl olmalı sen diyelim sokakta mini etekle geziyorsun hiç aldırış etmeden bende senin sevgilimin görüyorum bir sürü Abaza gözleriyle yedi filan bacaklarını kırmaz mıyım ben 😀

• hayır ben çok severim

0|0
    0|0
  • Orta yol her şeyin abartisi bunaltir

0|0
    0|0
  • böylesi olduda bizmi sevmedik abi ya

0|0
    0|0
  • sahiplenen erkek iyidir

0|0
    0|0