Evdekilerle ilişkilerimde çok yoruldum ?

merhaba arkadaşlar anneme ne yapsam yaranamıyorum yaptıgım herşey gozune batıyor sureklı dedıkodumu ablmalarla yapıyorlar ablam sureeklı bana bagırıp kızıyor onu yap sunu yap bende bu son gunlerde cok asıleştım soru soruyo cevap verıyorum cevap verme dıyo kavga edıyoruz annem benım agzıma sıcıyor herşeyde ben suclu oluyorum cok yoruldum bıktım hergun ağlıyorum herşeye cko kolay sınırlenebılıyorum bu son gunlerde

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kardeş derin nefes al öncelikle annenin kişilik yapısı bu olabilir benim anne de öyle bir iş yapılınca yüzde doksan dokuzu yapılmış olsun aldırmaz çünkü O'na normal gelir de gider o olmayan yüzde bire takılır ayar eder beni. Doğal yapıları olan insanları olduğu gibi kabul etmeliyiz değişmiyor insanlar başkaları için kolay kolay. Sabır seviyemizi arttırıyor anneler bazen.

Ablan ile olan sorunda küçük olduğun için olan sana oluyor evde anladığım ama ezdire kendini ilk iş ağlama kendine bir dur de yazık gözlerine.

Soyutla kendini evdekilere ver ayarı mesafeli duruyorum çünkü artık üzülmek istemiyorum de. Neticede et tırnak ayrılmaz ama sen durumu lehine çevirebilirsin.

Derin nefes al moraline dikkat et önce sen var olmalısın mutlu olmalısın ki yaşamı devam ettirebilesin. Kendini ihmal etme.
    Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• ben de bazen o dönemlerden geçiyorum daha sakin olmaya çalış onların da kötü dönemleri var. anlaşmaya çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...