Bir kız neden sürekli işletilir detay?

Bu yaşıma kadar hic abartmıyorum kendi hesabından yazan toplasanız 5-6dır gerisi hep fake hesaplardan yazıyor. Anlamıyorum neden fake hesap? Engelliyorum tekrar açıyolar bu 2 ya da 3 kişide değil sürekli başka başka insanlar tarafından işletiliyorum faceden engelliyorum instagramdan yazıyolar oradan engelliyorum numaramı bulup whatsapptan yazıyolar. Dışarıda sürekli gülen biriyim kendilerini dalgaya alacağımı düşündükleri içinmi kendi hesaplarından yazamıyolar desem saçma geliyo. Kendileri dalga geçiyo desem işsizmi bunlar engellediğim halde başka hesaplardan yazıyolar. Amaçları ne sizce bende ne b. k var?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• bir kişi olsa platonik aşk olabilir diyeceğim ama değil diyorsun

0|0
    0|0
    • bir kişi değil inan baş edemiyorum engelliyorm tekrar çıkıyolar artık biriyle mesajlaşırken çekiniyorum acaba budamı beni işletiyor diye

• anladığım kadarıyla ulaşılması zor biri değilsin oturup sohbet edilebilecek birisin
      tüm sempatinle beraber ulaşılması zor biri isen sosyal değilsen sana yakınlaşmakta cekinenler bu şekilde deneyebilir.

bu arada hiç tanımadığın alakasız kişilerde güzel - seksi olduğunu düsünüp bu şekilde yaklaşabilir

• Görmediğim için bişey diyemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Senle uğraşan biri var tipik ergenler onlar bunlar hala tedavülde mi sen yaşlarında iken duyardık. Hesaplarını komple değiştir mümkünse bir süre isim falan yerine sana en uzak gelen nickler falan kullan numaranı da değiştir kafan rahatlar iletişim bilgilerini bundan sonra güvendiğin sınırlı sayıdaki insanlarla paylaş maalesef bir çürük elma başına olmaz işler açabiliyor. Bırak ergenler oyunlarına devam etsinler. 14 15 yaş kafasındalar hala.

0|0
    0|0
Yükleniyor...