Tecavüzün cezası ne olmalı?

Soruyu okudunuz hadi eller klavyeye dürüstçe ne düşündüğünüzü yazın...

1|1
49|86

En İyi Erkek Görüşü

• Bence insan yaşattığını yaşamadan ölmemeli!..

4|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 85

• Bütün tecavüzcüleri 1 odaya kapatıp onlara yüksek dozajda Azdırıcı hap verilmesi Sanırım adalet fazlasıyla yerini bulucaktır.

5|2
    0|0
  • Namus cinayeti işleyenlerle aynı hücreye atılmalı onlar gerekeni yaparlar. Öyle asılmak falan bazı dengesini kaybetmiş pzev. nkler amaan asılsam nolur diyor, ama o mahkumlar bunu yavaş yavaş zevk için öldürürler acı çekerek gebersin şerefsizler. Aslında çin ordusu fantezim var da o çok hayali olur :D

2|0
    0|0
  • Hapis asmak filan değil. Hadım edeceksin salacaksın dışarı.. Ötmeyen bülbülü ile sokak sokak mini etekli kızların arasında dolaşacak. Görecek ama kuşu uçuramacak en cok ona o koyar

1|1
    0|0
  • Hadım

3|0
    0|0
  • hadım edilme

3|0
    0|0
  • Malum organın kesilmesi

1|1
    0|0
  • Koparilmali , kulaginin arkasina takilmali

1|0
    0|0
  • hadım,
    idam
    ve mümkünse en acı şekilde öldürülmeli!

1|0
    0|0
  • Tecavüzün cezası umrumda değil. O kızın ya da vesaire kişinin bütün hayayını çalıyorsun. Kesinlikle ama kesinlikle ölümdür. En acılısından. Enaz kendisi kadar vahşi bir ölüm.

1|0
    0|0
  • Tüm Türkiye'ye ifşa edilmeli ailesi

1|0
    0|0
  • tecavüz edildikten sonra zaten verilen zeca hiç bir zaman tatmin etmez edemez ama cezası hadım edilmek olmalı

1|0
    0|0
  • İdam

1|0
    0|0
  • İdam.

1|0
    0|0
  • İdam olmalı

1|0
    0|0
  • idam olmalı

1|0
    0|0
  • Gaz odasında boğulsun

1|0
    0|0
  • bence cezasıda tecavüz olmalı

1|0
    0|0
  • Kesin olarak emin olunan vakalarda cinsel organın kullanılamıyacak şekilde dezonferme edilmesi olabilir.

1|0
    0|0
  • Hadim

1|0
    0|0
  • hadım etmek olmalı

1|0
    0|0
  • Cinsel organ üzerinden yapılacak türlü işkenceler sonucu zorlu bir ölüm olmalı.

1|0
    0|0
  • Hadım

1|0
    0|0
  • idam..
    ama kolay olur..
    hadım..
    kolay olurdu..
    ne kadar insanlık dışı da olsa, yaptığı da insanlık dışı olduğu için kısasa kısas..
    arkasında idam..

0|1
    0|0
  • Tecavüzcüyü tecavüzden yakalayıp hapse atmışlar hapistekilerde ona ceza olsun diye ona tecavüz etmişler cezası bittikten sonra serbest kalan tecavüzcü dışarı çıkar çıkmaz yine bir kıza tecavğz eder tutuklanır ve ifadesinde daha önce aynı suçtan içeri girdiğinde kendisinede tecavüz edildiğini söyler düşün ki başına bile gelse hapis bile yatsa yine aynı şeyi yapıyor İDAM olmadığına göre HADIM etmek ten başka çare kalmıyor.

0|0
    0|0
  • Kısasa kısas olmalı.

1|0
    0|0
  • İdam

1|0
    0|0
  • Tecavüz mağdurları için milyon penis kesile. Yunus Özyavuz

1|0
    0|0
  • hadım bence

1|0
    0|0
  • 2x 45 acp kalp ve kafaya

1|0
    0|0
  • şeyinden assılar bence tecavüzcüleri

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    55

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 48

• Hadım etme

1|1
    0|0
  • Hadım veya kısasa kısas

2|2
    0|0
  • Hadım etmek olmalı adamın çükü kesılmelı

1|1
    0|0
  • Pipisini kessinler :D

2|2
    0|0
  • Bu konuda hayal gücünün sınırları kullanılmalı. Verilebilecek en ağır cezalar uygulanmalı. Hatta halkın eline verilmeli, cezasını halk vermeli. Boy boy resimleri afişe edilmeli ve onlara uygulanacak her türlü şiddet, işkence serbest olmalı.

1|0
    0|0
  • İlk once saclari uzatilsin disli cark makinasina baglanip derisi kafasindan ayrilana kadar o saclar bir yolunsun sonra Jiletle yaralar açıp vucudunun her yerine tuz basilmali daha sonra suratına kezzap atılmalı daha sonra tuz ruhu ıcirip tüm ciğerlerinin parçalanması iç organlarını parçalanması sonra o halde ankaranin tam merkezine asılması ibretlik olsun diye sanırım bidaha cesaret edemezler bu işkencelerden sonra

1|0
    0|0
  • Hadılim etsinler.

1|1
    0|0
  • Hadim olmali ama kesmeden ilaclarla

1|0
    0|0
  • Küçük arkadaşı kökünden kesebiliriz mükemmel ceza olur. İdamdan bin beter :D

1|0
    0|0
  • İskence

1|0
    0|0
  • hadım

1|0
    0|0
  • İdam.

1|0
    0|0
  • Hadım edilmeli vahşet olsun diye demiyorum gerçek bir çözüm olmasi için

1|1
    0|0
  • Hadım ya da idam

1|0
    0|0
  • İdam.

1|0
    0|0
  • Hadım

1|0
    0|0
  • Idam diyenler de var amaa o caninin kurtuluşu olur bu kesinlikle karanlık bir hücreye kapatıp ömür boyu kimseyle konuşmadan geçirmeli diğer yıllarını

1|0
    0|0
  • Bence sadece tecavüzde değil bazı suçların cezası idam olmalı.

1|0
    0|0
  • idam olmalı

0|0
    0|0
  • hadım edilmeli

1|0
    0|0
  • Hadım edilsinler

1|0
    0|0
  • İdam.

1|0
    0|0
  • Tecavüz olmalı.

1|0
    0|0
  • Hadım

1|0
    0|0
  • En acısı neyde onunla oldurulmeli mümkünse..
    Her gün farklı bir işkence yapılıp bunu da videoya çekip herkese ders olması lazım aslında

0|0
    0|0
  • İdam

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hadım

0|0
    0|0
  • Bence adam cümle aleme rezil edilmeli. Çıplak bir şekilde insanların içinde yürütülmeli. Elleri bağlı olacak ama. Hadım cezası da verilmeli. İçindeki tüm cinsellik duyguları alınmalı. Daha vahşice şeyler yazardım ama neyse diyorum.

0|0
    0|0
  • idam taşlanarak ölmeli özellikle küçük kız çocuklarına ilişenleri önce kırbaçlayıp sonra taşlanmalı veya hadım edilmeli. bunlar bunu hak ediyolar kimse bana ne kadar canisin diye yorum yapmasın

0|1
    0|0
  • Yaşattığının aynısını yaşamalı.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    18

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...