Sitenin İngilizce'sinde Türklerle ilgili sürekli soru sormamiz doğru mu?

Ya arkadaş kurtulun artik şu aşağılık kompleksinizden ya biraz vakur olun. sefere çıkar gibi girizgah yapanlar oluyor Türk milliyetçiliğiyle soru soranlar oluyor. adamlar dalga geçiyorlar Türkler kendilerini değersiz hissettiklerinden ispatlamaya çalışıyor diyorlar. Avrupa'dan birisi yok bizim gibi soru soran bıkmışlar artık bizim hakkımizdaki sorulardan. Bugün de birisi Türkiye hakkında ne düşünüyorsunuz diye soru sormuş ne alakaysa kocaman bir de Türk bayrağı Yapıştırmış milli maça çıkıyor Sanki. bir şey merak ediyorsanız arama yapın öğrenin Türkler aşırı milliyetçi yabancı düşmanı oldukları için böyle diyorlar işte örneklerden sadece biri:

http://www.girlsaskguys.com/girlsaskguys/q1836461-is-it-just-me-or-do-turks-on-this-site-always-ask-what-people-think

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• haklılar , 10000 tane türkiye hakknda soru sormuşşlar artık ciidden dalga ve küfür ediyolar :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bakıyım bir ne demişler 😂

0|1
    0|0
    • Allah aşkına bir bak İngilizcen varsa

• :-) siritmayi bulamadım klavyede

• Gül o zaman mk 😂😁

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaa bu sitenin yabancı versiyonuda mı varmış

0|1
    0|0
    • Yok İngilizcesinin yabancı versiyonu var bu site yani. ama yaratıcısı ve yürütücüsü Tolga Tanrıseven diye Amerika'da Okumuş bir Türk sitenin�spanyolcası da var Portekizce da açmışlar İngilizcesinde yorum yapanlar genelde Amerika ve İngiltere den. bayağı favori

• aaa bak sen kırmış parayı helal :D Bizim türklerin ne işi var orda ya sacmalık

• Ne biliyim adamin ve bizimkilerin durumu tam tezat
      :-)

• ben bakmıştım önceden utandım geri çıktım bir daha da girmedim amaçları neyse artık.. yine sinirlendim bak ya

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...