Dayanamıyorum artık?

benim sorunum annem aslında pek size sorun gibi gözükmeyebilir şimdi annen hakkında doğru konuş falan diyen de olur ama umarım anlayışlı ve mantıklı cevaplarda gelir benim annem küçüklüğümden beri evi temizlemez hep kendi istediği yemekler yapar hep kendini düşünürdü şimdi 18 yaşındayım ama annem hala aynı küçükken arkadaşlarımı getirirdim saçma saçma konusur beni rezil eder hatta onlara kızardı niye geldiniz diye sürekli başkalarını aşşağılar dalga geçer mesela geçen bir yarışmada bir kız gündem olmuştu annesini babası öldürmüş babasıda hapisteymiş anneme gösterdim çok üzücü falan diye bir garip baktı izleme böyle korkunç korkunç şeyler dedi birde kapalı çevreden dolayı kapandığını düşünüyorum zaten ama asla ibadetlerini yapmaz kandillerde dahi namaz kılmıyor bende bir ara 5 vakit namaz kılıyordum bana kılma sen sakın ddaha küçüksün falan dedi ofluyordu falan.. çok garip yeni olan birşeyde değil gençkende böyleymiş babam herkes çok karşı çıktığı halde dinlememiş aşık olduğu için evlenmiş:P annemle en iyi olmam gereken dönemlerden biri ama artık yüzünü bile görmek istemiyorum bu yaptığı hareketlerden dolayı özellikle bu yıl konusmuyo bile benle konustugundada hep tersliyor ya da sordugum şeylere cevap vermiyor evi süpürsene falan diyorum git sen kendi evini süpür diyo ben üniversiteye hazırlanıyorum hemde çalısıyorum elim değmiyor yoksa ona diyeceğime kendim yaparım bende artık çok soğudum hiç annem gibi hissetmiyorum psikoloğada gitmiyor napabilirim böyle bir durumda gerçekten çok soğudum evden gitmek istiyorum

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• allahın bahşettiğini nefesi harcadıkça boşa böyle gider

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardım etsin annenin gıyabında dua et bol bol Allah iyi etsin. Yazından anladığım annenin karakteri farklı baban aşık olmuş ama olan size olmuş maalesef anne babamızı seçemiyoruz denemişsin olmamış kendini kurtarmaya bak kardeşlerin varsa da Allah Onlar' ı korusun iyi yine büyüyebilmişsin o anne ile buna da şükür.

Üniversite senin için hayırlı olur ve kardeşlerine sahip çıkarsın umarım annen belli bir yaşa gelmiş ve doktora karşı ise kendinizi düşünün önce siz de.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Eğer gerçekten anlattığın gibiyse bir an önce üniversite kazanmaya bak.. Bak hiç birşey diyemem annenle olan meselenize ama din konusunda anneni dinleme.. Mahşerde annen seni kurtaramaz ve namazını kıl derim...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sanırım anladigim kadarıyla yakın zamanlarda bir kavga geçmiş aranızda sende patladın ve buraya kustun. Iyi de yapmışsın içini dokmus oldun. Ama annenden bu kadar nefret ediyo olamazsın çünkü bazen ben de annemden nefret etmek istesem ertesi gün yaptıklarını unutur hicbir sey olmamış gibi gider sarılır öperim. Yani elimizde olan bisey değil bu. Ama davranışlarından rahatsız oluyorsan eger babanda rahatsızsa bir gün annenin yanina gidersiniz degismesini söylersiniz emin ol konusma anında ilgisiz bile gözükse gece başını yastığa koyduğunda bu kadar yakinimdakiler eşim ve çocuğum benden rahatsiz mi diye düşünür.

1|0
    0|0
    • bu konuşmayı çok yaptık ama ters bir kadın takmıyor duymamazlıktan geliyor ve tabiki nefret etmiyorum seviyorum sevdiğim için bu kadar zoruma gidiyor yaptığı şeyler ama kendinden soğuttu

• o zaman üniyi bitirmeye bak ayrı eve çıkarsın veya evlenirsin

• Annen problemli sanırım

0|0
    0|0
  • Gerçekten anne var anne var yani onlarda insan sonuçta hepsi melek olcak diye bişey yok. Ben de yüzüne gülüyorum mecbur ama en ihtiyacım olan zananlarda kızdı. Elimden tutacak derken itti sorunların içine. Senin iyiliğin için diyor ama düşünemiyorlar bazen yapacak bişey yok anladım

1|0
    0|0
Yükleniyor...