Arkdşlr babam çok katı dışarı çıkmama izin vermiyor 5 vakit namazlı ve beni çok sıkıyor takip ediyor mesela okul çıkışında arkdşlarla biryere gidecem takip ediyor napacağım ben arkadaşlarda bu cuma karne sonrası gezelim diyorlar bide babam götürür beni karne almaya sanırım ya da abimle gönderir ama çıkışta beni takip ederse ne yapacağım acil yardım edin konuşsam ne diyebilirim ona?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Babanla konuş, izin iste, erken döneceğini söyle, karne sonrası biraz dolaşacağız, şu şu arkadaşlarım olacak lütfen izin ver falan de ama sakın yalan veya eksik şeyler söyleme

0|0
    0|0
    • adam gibi karneni alıp geleceksin hiçbiryerde işin yok dicek bide ben desem bile arkadaşlarla gezicem diye bu sefer kesin takip eder beni erkek görürse yanımda rezil eder telefonumuda elimden alır

• anladım, o zaman belli bir yaşa gelene kadar babanın karşı gelmeyeceği arkadaşlarla takıl, özellikle erkek olmasın :( 19-20 yaşlarında daha rahat olursun :( seni korumak isterken çok sıkıyor, ortam kötü emin ol seni sevdiği için böyle sıkıntılara giriyor bilmeyerek

En İyi Kız Görüşü

• Çok saçma. İğreniyorum o tiplerden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Sakladığın ne var ki. Babandan izin al güzelce. Sonra ne yaparsa yapsınlar. Onlara güven vermiyorsun demek ki👊🏼

0|0
    0|0
    • Güvenmiyor değil tek başıma biryere yollanıyor kız başına olmaz diyor küçücük kuzenlerim geziyor arkadaşlarıyla diyorum naparsa yapsınlar oda amcanın salaklığı diyor gerçekten depresyona girdim

• Üzülme, dediğim gibi bırak takip etsin. Kötü şeyler yapmadığını görsün. İçi rahatlasın.

Yükleniyor...