Dünya Üzerinde Son Bir Kalem, Kağıt kalmış. Sana Dediler ki bir Şiir Yazacaksın. Kime Yazardın?

pilav_ustu_az_kuru_2
Sizi durdular bu soruyu yeniden size yönelttiler soru şu şekildedir..

''Dünya Üzerinde Son Bir Kalem, Kağıt kalmış. Sana Dediler ki bir Şiir Yazacaksın. Kime Yazardın? ''

Cevabınız ne olurdu sizin özel yazmak istediğiniz birisi var mı :) :)

Dünya Üzerinde Son Bir Kalem,Kağıt kalmış. Sana Dediler ki bir Şiir Yazacaksın. Kime Yazardın ?

#pilavüstü #DünyadanınSonKalemKağıdı #ŞiirYazBakalım #ÇohÖnemli #ÇohAyıp

Dünya Üzerinde Son Bir Kalem, Kağıt kalmış. Sana Dediler ki bir Şiir Yazacaksın. Kime Yazardın?