Çocuk esirgeme kurumunu ziyarete gidicem?

merhaba arkadaşlar ziyaretlerine giderken ne götürüyüm bilmiyorum ilk defa gidicem çünkü yardımcı olursanız sevinirim daha önceden gidenler varsa eğer?

1|2
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çikilata götür

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Basit oyuncalardan al mesela orda dağıt çocuklara, şeker al, gofret türevi yiyecekler al bir de sevgini götür

1|1
    0|0
  • İçinden ne gelirse götür veya idareyle görüş öyle karar ver. Gitmen bile yeter aslında, Allah razı olsun kardeşim. Allah kimseyi sahipsiz bırakmasın.

1|0
    0|0
  • helal sana

1|0
    0|0
  • Madem acemisin tek gitme derim. Bazı dernekler var (yardım kuruluşları) onlar huzurevi, çocuk esirgeme kurumu gibi yerlere topluıca giderler. Gİdilmeden öncede tecrübeliler yardımcı olur. Hangi şehirdesin belki tanıdığım dernekler olabilir yardımcı olabilrm

0|0
    0|0
    • Ben Antalya'da yaşıyorum orayı bilmiyorum ama kısa bir araştırma yaptım. İstenildiği zaman değil belirli saatlerde ziyaret edilebiliyormuş. Yine gidenlerin yazdıklarına göre yiyecek abur cubur almalarını tavsiye etmiyor. Oradaki kantinde tüm ihtiyaçları karşılanıyormuş. Gİtmeden önce sana yakın olana telefon açıp ziyaret edebilirsin

• Oyuncak götür

1|0
    0|0
  • Çikolata gofret felan alabilirsin ya da biraz şeker.

1|0
    0|0
  • Oyuncak falan götur

1|0
    0|0
  • Oyuncak, giysi vs alırsanız bence mutlu olurlar.

1|0
    0|0
  • Çikolata falan götür birsürü çeşit çeşit

1|0
    0|0
  • Pek çok alternatif var ama en doğrusu yönetim ile temasa geçip ihtiyaç durumunu öğrenmen. Bazı ürünler çok sık getiriliyor

0|0
    0|0
  • Oyuncaklar goturebilirsin

0|0
    0|0
  • sigara götür

0|0
    0|0
  • oyuncak götür

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Orda inanilmaz sayıda fazla çocuk olduğu için bilemedim. Çünkü birine bile eksik kalsa insanın içine oturuyor

1|0
    0|0
  • eğer bir oyuncak alırsan hepsine aynı oyuncaktan al yoksa çünkü tartışma çıkıyor bir de yanında küçük kuzenini falan götürmeni tavsiye etmem çok üzülüyorlar yani mesela ben buradayım onun ailesi evi var vs. gibi ve bunalıma giriyorlar o yüzden zaten çoğu etkinlikte çocuklar katılamıyor ayrıca çeşitli boyama kitapları alabilirsin ve boyalar ve okuma kitapları onların yaşı için olanlar çok ilgilerini çeker hem, ve birini okumaya başlatırsın çok hoş değil mi? ayrıca tebrik ederim seni böyle bir şey yapmak istediğin için onlar hepimizin çocukları, arkadaşları.

0|0
    0|0
  • Biz okuldan arkadaşlarla topluca gidiyorduk, çocukların iç çamaşırı ihtiyacının çok olduğu söyleniyordu, kitap oyuncak, iç çamaşırı gibi şeyler alabilirsin

1|0
    0|0
  • Abur cubur götür oyuncak bazıları kabul etmiyor

0|0
    0|0
  • Şeker çikolata oyuncak

0|0
    0|0
  • Çocuk esirgeme kurumu dışardan ziyaretçi kabul etmiyo ki genelde.

0|0
    0|0
  • ne götürürsen götür. yanında sevgi varsa o yetiyor onlara

1|0
    0|0
Yükleniyor...