Erkekler, kızların ne giydiğini neyden zevk aldığını neden bu kadar merak ediyorsunuz?

Sadece cinselliğe yönelik yaşıyorsunuz.
Öleceksiniz kız diye diye bıraz kendinize bakın yahu :D
Yok en büyük fantazimiz neymiş, yok tanga giyermiymişiz, yok nasıl zevk alırmışız.
Sizene kardeşim.

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü empati yapamıyoruz içgüdüsel olarak insana verilen merak bizi buraya itiyor ve partnerlerimizi mutlu etmek istiyoruz biliyoruz ki onlar bizi kırmamak için herşeye evet diyorlar bunu onlara sorguğumuzda yine bizim mutluluğumuzu düşünerek net cevaplar vermiyolar 3. kişiler bu tür konularda daha net cevaplar almamızı sağlıyor bu sayede eşlerimizi anlayıp onları mutlu etmeye çalışıyoruz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ağzın bal yesin iyi dedin 😂 Biz hiç merak etmiyoruz ne giyerse giysinler ne zaman şeyaparlarsa yapsınlar bize ne 😂😂

0|0
    0|0
    • gına geldı kız artık bıde kadınlara meraklı derler :D

• Evet ya ne oluyor bunlara anlamıyorum mi belediye şap dağıtsın 😂😂😂😶

• oda kesmez bacım bunları :D

Erkekler Ne Diyor 19

• Bunu sormalarından sanan ne? İnsanlar özgürdür ve istedikleri gibi sorup sual ederler. Senin hormonlarda tık yoksa acısını başkalarından mı çıkaracaksın?

0|0
    0|0
  • Hormonlar rahat durmuyor

0|0
    0|0
  • Umarım evlendiğin adam bunları gram umursamaz sadece kendine odaklanır da sende bu dediklerini bir bir yutarsın.

0|0
    0|0
  • hiçbir zaman böyle bir derdim olmadı..

0|0
    0|0
  • Soran hoşnut cevaplayan hoşnutsa bize karışmak düşmez..

0|0
    0|0
  • Ben bunları hiç bir kıza sormadım işler kendiliğinden gelişecek zaten, ben sadece kendime bakar vücut yapar banyo yaparım :D

0|0
    0|0
  • İki taraftan biri cesur olmalıydı... Cesur tarafı erkekler seçti, trip ve atar kısmını kızlar...

0|0
    0|0
  • Ben merak etmiyorum

0|0
    0|0
  • hmm sen onu bunu bırakta bugun ne giydin sölesene:)

0|0
    0|0
  • alemin donu bize dert oldu beeeeee

0|0
    0|0
  • Haklisin

0|0
    0|0
  • Kız haklı dağılın.

0|0
    0|0
  • iyi misin nesin ya. bizimde kendi hayatımız var sen git abazalara söyle bunu

0|0
    0|0
    • ben ortaya lafımı attım arkadaşım yarası olan gocunur sana noooli :D

• genelleme yapmışsın

• Hahahahah :D :D şimdi sana david beckham gelse öpse naparsın tokat mı atarsın adama lan :D :D

0|0
    0|0
    • ne öptürcem elin gevuruna kendimi be :D

• Tipim değil ama :D

• yav tamam tamam hehe değildir eminim değildir :D :D

• Herkes istediği gibi giyinebilir

0|0
    0|0
  • değik mi ya

0|0
    0|0
  • Erkeklik işte herkez büyüyor 😹

0|0
    0|0
  • herkesin hayatına kimse karısamaz

0|0
    0|0
  • edepli erkeklere hayatı cehennem ettiniz ve onlar tarafından abazalarla lanetlendiniz peşinizden hiç ayrılmazlar inş...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...