Hayatımızdaki yanlış kişiler?

O insanın yanlış kişi olduğunu bildiğimiz halde, güvenmemiz gerektiğini bildiğimiz halde neden çıkaramayız hayatımızdan. Neden bu kadar dayanıksız insanlarız?

0|1
3|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İnanmak istediğimize inanıyoruz çünkü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• çıkartamaman senin zayıflığın eksikliğin hala kendine güvenin yok demekki onlar olmadan perişan olacağını düşünüyosun ki hayatında bir gereklilik haline gelmişler. peki nasıl yaşıyosun bu duyguyla kendine olan saygını kaybetmiyor musun? her insan senin gibi değil seni temin ederim kimi çok sert kimi çok yumuşak olabilir. bunlar aile çevre ve bizim deneyimlerimizler kendimizi ne kadar ve nasıl geliştirdiğimize göre değişir. bence sirkelen ve ayağa kalk o insanları hala taşıyorsan adam akıllı kazık yememişsin demektir ama kazık yolda dır merak etme

0|0
    0|0
  • Çok radikal bir sene geçiriyorum gerçekten çocukluk arkadaşlarım dahil herkesi hayatımdan çıkarmasını bildim

0|0
    0|0
  • Ben çıkarırım

0|0
    0|0
  • Bir umut bekler insanlar. Ama sadece kendimizi abutmaktan başka birşey değildir. Çok değer veriyoruz bağlanıyoruz. Sonra da deriz ki; Seni sevmek yanlış ise işte ben doğru yoldayım. Ne kadar saçma birşey.
    Zamandır kalplerin çaresi herşeyin yolu burdan geçer. İstersen çıkartmak hayatından yani herşey sana bağlı

0|0
    0|0
  • çünkü zıt olduğu için insan istiyor bazen onca kişi sevsede seni sadece onun sevmesini istersin byle birşey

0|0
    0|0
  • O senin dangalaklığın. Yanlış kişiyse biz çıkarırız.

0|0
    0|0
  • bazen beyin reset yer o zamana denk gelir

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum galiba kimyanız bozuk

0|0
    0|0
  • Sevda işte atsan atılmaz satsan satılmaz

0|0
    0|0
  • söyle aslında bizde onun gibiyizdir ne kadar onun gbi olmadıımızı söyesekte hep bir yanımız uyusur onunla

0|0
    0|0
  • Kendine adina konusmalisin.

0|0
    0|0
  • Çıkaramıyoruz işte.. Sanırım kalan duygu kırıntılarının uçmasını bekliyoruz tekmelemek için..

0|0
    0|0
  • Yanlış kişi ben

0|0
    0|0
  • Bir vazgeçilmezlik meselesi bunu iyi bilirim

0|0
    0|0
  • Hayatimdaki yanlis kisiyi cikartmak istedim. Sonra pisman oldum simdi de donmuyo iyi mi

0|0
    0|0
  • bu zor bir soru

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...