Neden böyleyim sizce, napmam gerek neyi düzeltmeliyim?

Arkadaşlar ben çabuk sıkılan bı karaktere sahıbım. genelde enerjık guleryuzluyumdur. fakat uzerımde bı boşvermişlik, rahatlık var. canım nasıl istersen o an öyle davranıyorum buaralar. zaten kime aşık olsamda olmuyor, başkasıylada bişey hissetmediğimle başlasam ayrılırım diye başlamıyorum, ki ayrılıyorumda. çok fazla ilgiye, kıskançlığa, tribe gelemiyorum. bazen kımseyle konuşasım gelmıyo o his geçene kadar konuşmuyom ya da bı soğuk oluyorum. çok fazla soru soruluncada aniden soğuma gelıyo. her konuda ilk başta elektrık olmadıysa kolay kolay ilgimi kımse cekemıyo çok ugraşsa bile. neden böyleyim sizce, napmam gerek neyi düzeltmeliyim? normal mi bu durumum?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ortalamaya göre normal, işe yararlık bakımından ise anormal. İlk başta elektrik olmazsa devamının gelmemesinin nedeni bence, insanların düzelmeyeceği gerçeği ile yüzleşmiş olman. İnsan zihninin mekanizmalarına göre iletişimi en konsantre hâlde bulunduran eser okuduklarımın arasında şudur: Özel Gereksinimil Çocuk

Tuhaftır o kitabı başlangıçtaki okuma amacım ama edindiğim bilgi çok farklı. Tümüyle yetişkinler için de uygulanabilir. Nasıl, otistik çocukların ruhsal seviyelerini yükseltebiliriz, gibi konuları var. Pedagoji kitabı.

1|1
    0|0
    • " İlk başta elektrik olmazsa devamının gelmemesinin nedeni bence, insanların düzelmeyeceği gerçeği ile yüzleşmiş olman." bu doğru bir tespitti

En İyi Kız Görüşü

• her şeyi boşver yaşamaya bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sil baştan

0|0
    0|0
  • Kitap oku. Aşk romanlarını sıkıntın buysa. Belli bir süreden sonra seninde canın çekecek aşık olmayı, sevmeyi, mutlu olmayı.

0|0
    0|0
    • Aşk romanı okumayı sevmıyorum bir dunya aldım okurum diye hala duruyorlar.

• Her kitapta aşk vardır. Sadece aşk romanlarında yoktur.

• Içinden geldiği gibi yaşa bağlanmaya da başka şeylere de mecbur değilsin

0|0
    0|0
  • işte beni tarif etmişsin. ne yapacağız bu konuda.

0|0
    0|0
    • bilmiyorumkı burcun ne senın?

• şu an beni hep oyalayan çok sevmeme rağmen kaç yılıma sebep olan sevdiğim için çok ilgi gösterme diyen. bir gün seviyorm ertesi gün olmuyor diyen ve beni aldatan şuanda sürekli başkalarıyla takılan eski sevgilim gibisin.

0|0
    0|0
    • O neden öyle yapıyormuş peki

• Bende öyle düşünüyorum. İki denememde senin gibi sonuç verdi. Ama güvenmeden de yaşayamayız ki?

• Haklısın öyle biri gelmeli ki bize herşeyi unuttursun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...