Babam Deist annem Hristiyan peki ben ne olmalıyım? Siz benim yerimde olsaydınız ne olurdunuz?

Ben Deistim ancak Hristiyanlıkta da mantıklı gelen taraflar var. Sizce Deist mi olmalıyım Hristiyan mı?

• Deist ol
    36% (5)67% (6)48% (11)Oy Ver
  • Hristiyan ol
    64% (9)33% (3)52% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

• deist ol

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İkisi de değil. Hamza Tzortis dünyaca meşhurdur. Yunan kökenli. Ailesi hristyandı Müslüman oldu şimdi Dünya'yı gezip insanları İslam'a çağırıyor. Deistler Yaratıcı'yı kendilerine göre yorumlar. Sadece vardır derler başka da bir şey bilmezler. Hristyanlıkta da hurafe, şirk almış başını gidiyor. Bunu kendi din adamları da itiraf ediyor. En güzel din İslam. Ailene de davette bulunursun Müslüman olursan.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 13

• Hacı sende müslüman ol, ailede dinler ve dine inanmayanlar arası bir kardeşlik olsun :=)

0|1
    0|0
  • Müslüman ol diye bir şık olsa işaretlerdim olmadığına göre aklında değil neyse bence ineğe tapma da neye taparsan tap

0|1
    0|0
  • Hiç birşey olma. Araştır tart. Sana daha mantıklı gelirse onu ol. Ateist, deist, müslüman, hristiyan, yahudi, budist...

0|1
    0|0
  • Deizm şahsen en mantıklı dini inanış diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Sen damara göre şerbet ver su ol bardağın şeklini al 😉

0|1
    0|0
  • Traş ol. Hem yüzünde hava alır kendine gelirsin 😂

0|1
    0|0
  • Musluman ol- mutlu ol.. su fani dunyada ne kadar daha yazicaz kac nefesimiz kaldi belli degil musluman ol 2 cihandada mutlu ol

0|1
    0|0
  • deistiyan ol bro :)

0|1
    0|0
  • Deist ol

0|1
    0|0
  • nihilist ol benim felsefem nihilizm ;)

0|1
    0|0
  • Musluman olmayacaksan açıkcası ne olacağın pek umrumda degil

0|1
    0|0
  • kardeşim araştır Müslümanlığı dön en doğru yola

0|1
    0|0
  • deist ne la :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...