Trafikte yapmayı en çok sevdiğiniz şey nedir?

Ben bana ısrarla yol vermeyen insanları sollamaktan zevk alıyorum veya 30lu yolda arkamdaki daha hızlı sürmem için beni sıkıştırdımı inatla tam 30la sürmek gibi 😍 Gıcığım evet. Siz?

0|1
8|47

En İyi Erkek Görüşü

• düzgün araç kullanan ve diğer sürücüleri zora sokacak tehlikeli hareketler yapmayan, trafik kurallarına uyan ve insanların hayatının ne kadar önemli olduğununun farkında olan tüm sürücülerin önünde saygıyla eğiliyorum :) iyiki varsınız diğer dangozlara da en yakın zamanda insaniyetlik diliyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yolu ortalayıp dallama gibi gelenlerin arabalarına çarpma isteğim var ama yapamıyoruz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 46

• Binde 1 de olsa trafikte makas atan hızlı kullanan kadın görünce helal olsun işte bu diyorum yarışıyorum :)

1|0
    0|0
  • Benim olan yolu almaya kalkarsa büyük ihtimalle kaaya ramak kala bir anda geçer gider önümden o sıra ben bağırırım '' yol senin mi benimmi amınakoyayım '' diye tabi motorluyuz eczacı kurye abilerimizde önüne baksana lan diye arkadan destekler beni :D motorcu dayanışması

1|0
    0|0
  • Trafikte maalesef agresifim :)

Acelem yoksa normal hızda giderim fakat birisi bana makas atar ya da lüzumsuz yere selektör yaparsa pişman etmeden bırakmam.

1|0
    0|0
  • Genel de sakin kullanırım, arkamdan hızlı yaklaşan araç varsa özellikle otobanda yol veririm, sinyal mutlaka veriyorum.
    En zevklisi kullanımı güzel bir araba ile güzel şarkıların calmasi, arabayı kahve içerek kullanman.

1|1
    0|0
  • makas atıyorum diyenlere ithafen; inşallah tez zamanda bir kamyonun altına girersinizde sizlerden kurtuluruz.

0|0
    0|0
  • Yol benimken biri üzerime atlarsa gaza hafifçe dokunurum. Arkadan biri bana selektör çakıp sıkıştırırsa frene dokunurum zaten o korku ona yeter. :D

1|0
    0|0
  • sakin sakin evime gitmek... arabayı amacı dışında kullanmıyoruz.. he en fazla yüksek sesle müzik

1|1
    0|0
  • yol vermek, sonra geçerken insanların bana teşekkür etmesi

1|1
    0|0
  • benim kafa

1|0
    0|0
  • Kurallara uygun , sakin , anlayışlı olmayı severim

1|1
    0|0
  • Arabalarını ferrari sanıp hava atarak sollayan doğancılara haddini bildirmek. 👍

1|0
    0|0
  • İyi yapıyoraun bir gün benim gibi tersine denk gelirsen ayvayı yedin sjjs

0|0
    0|0
  • Trafik kurallarına uymak. Ancak Türkiye gibi bir yerde kaza yapmak istemiyorsan kurallara uymaman gerekir.

0|0
    0|0
  • Trafikte kimseyle işim olmaz. Yol vermeyenin aklını alırım, haddi olmayarak yol isteyenin de hevesini.

0|0
    0|0
  • Müzik dinlemek

0|0
    0|0
  • arka sisleri açıp gözümü mahveden dingillerin arkasından uzunları çakıorum. önüme kıranları ssaymıyorum bile direk üzerine sürüyorum

0|0
    0|0
  • Çok küfür yiyorsundur bu yaptığınla :D

Ben ışıklarda ilk kalkış yapan olmayı ve arada ufak makascıklar atmayı severim.

0|0
    0|0
    • Evet çok yiırumdur hatta yanımdan geçerken bana kızgın bakanlarda var kendimi bir sıfır önde hissediorum o an :D

• Sağ şeritten yavaş yavaş gidip etrafı izlemek.

0|0
    0|0
  • Trafikte takıntısı olan bir tipsiz...
    Kazaların çoğu senin gibi sevgisiz arkadaşlar nedeni ile ortaya çıkıyor. Icimiz deki Trafik canavarlarına dur diçelim en iyisi bu...

Ben hiç acele. Etmeden yoluma bakarım. Musik olmazsa olmazım trafikte.

0|0
    0|0
  • Trafik kurallarına uymak

1|0
    0|0
  • Müziğe ses verip dans etmek :D

0|0
    0|0
  • Senin gibi yapabların önünü kesip levyeyle kovalamaktanda ben zevk alıyorum 😂

0|1
    0|0
    • Seni döverim :D

• Kıyamam sana kız 😂😂😂👍🏻
      Gel seninle mesajlaşalım belki döversin bigün 😂😂😂🤔

• Önümde ki araba yavaş gidiyorsa arkadan toslamak.

0|0
    0|0
  • trafikte inat olurmu, sonuçta kendi canını salıversende başkasının canını riske atmayacaksın. Trafikte kurllara uymayı severim.

0|0
    0|0
  • Trafik varken emniyet şeridinden yardırıp polis gorünce sola geçmeye çalışanlara yol vermemek :D

0|0
    0|0
  • Şehir içinde Makas atmaya çalışan kertenkeleleri sıkıştırmak çok hoşıa gidiyo birde altlarında genellikle şahin renault gibi el arabaları olur nedense otobanda pek göremeyiz bu yaşam formlarını makas atmaya çalışırken.

0|0
    0|0
  • Makas

0|0
    0|0
  • araçla şaka gıcıklık yapmam arkamdan gelenin acil hastası vardır ne olur olmaz ergen işlerim yoktur

0|0
    0|0
  • Bir bayan ve trafik 🤔🤔🤔😂😂😂

0|0
    0|0
  • sol şeritten gidenlerin arkasına yanaşıp selektörün beynine neynine vurmak :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 7

• Trafikte mümkünse sadece kurallara uyup arabayı bir hedeften diğer hedefe kazası belasız geçirme derdindeyim :)

0|2
    0|0
  • Ben trafikteyken genelde arabamda icecek bir sey olur -meyve suyu, kahve vs- ve trafik sagdan akiyor, diger taraftan bana korna calan bir surucu varsa cami acip icecek kutusunu gosteriyorum "mesgulum su an" der gibi, egoist hissediyorum kendimi bir an. Bir de bluetooth call'da havadan sudan bir mubabbet donuyorsa futbol maci spikeriymisin gibi konustugum kisiye yoldan rapor veriyorum.

0|0
    0|0
  • Hahahahahahha, bende aynisindan cok zevk aliyorum

1|0
    0|0
  • Hız.

1|0
    0|0
  • Muzik dinlemek

0|0
    0|0
  • Trafik varken hiçbir şey yapmayı sevmiyorum