Vucudunu geliştren adamın profilne çıplak fotoğraf koymasıyla, şeyi büyük olan adamın şeyini göstermesi?

Bunlar aynı zihniyet mi? Erkeklerin profillerine cıbıldak fotoğraflarını koymasını anlayamıyorum. Sanırım kızların yıllarca vucudunu sergilemis normalmiş. Onlarda kaşı cinsi etkileme çabası içinde idiler. Görüşleriniz yorumlarınız özellikle bu fotoğraflara sahip arkadaşlar sebeplerini yazabilirler mi? Ahlaksızlık mı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Birisi emek ister birisi doğuştandır

0|1
    0|0
    • Sebebini önemli değil amaçları aynı değil mi ikisi de bayanlara gösteriş için konuşulan övülen şeyler mi bunu bilmek istedim.

• Mesela siz degeliştirmişsiniz ama cıbıldak bir fotonuz yok profilde, giyinikte gayet belli ediyor kendini tebrikler.

• Teşekkür ederim evet spor yapıyorum ama öyle paramparça bir vücudum yok. Söylemek istediğim vücut geliştirme o kadar zor birşeyki emek istiyor çok zaman istiyor ve ortaya çıktığında insan sergilemek istiyor. Ha benim çok çok iyi bir vücudum olsa uygun bir plaj fotosu koyardım ama söylediğim gibi bu cinsiyetçi bir yaklaşım için olmazdı

Kızlar Ne Diyor 2

• O kadar vücut yaptık tabii ki göstereceğiz kafasında tipler hepsi. Lüzumsuz.

0|1
    0|0
  • Fotoğraf mi var bende yüklenmedi yok

0|1
    0|0
    • Allah'ın çokokrem severler dernek başkanı seni :D

• 😂😂😂 aslinda sarelle seviyorum ama bu mantik evliligi gibi bişey oldu bick böyle daha güzel 😂 sarellemsi ilginç olurdu

Erkekler Ne Diyor 5

• sebebi belli spor tavsiyesi verdiğim insanlar için koydum kendini bilmez çok kişi var sitede sporcuyum diye geçiniyor yardımcı olmaktan uzaklar gördüm bu durumu paylaştım kız düşürme derdim olsa emin ol burda vucut koyarak yapmazdım vucuda gelenden hayır gelmez

0|1
    0|0
    • Bunun karşı cins ile alakası yok sanatçının yaptığı resim gibi diyorsun? O da ilginç

• Aynı şey değil. Şimdi birisi afedersin ama s. k diğeri vücut yani plaj şotuyla bikini farklıdır.

0|1
    0|0
    • Aynı demedim aynı zihniyetin fikridir dedim. Tabii ki karşılaştırılamaz bile. Ama şeyi büyük olan adam ki liseden üniye kadar gördük, tip yok vucut yok şeyini gösteriyordu :D Kızlarda gülüyordu falan . Adamın övünecek başka durumu yok. Kimisi parasını kimisi arabasını gösterir. Vucut yapan vucudunu gösterme hakkı elde edebiliyorsa o adam da aklınca şeyini gösterme gereği duyuyor böyle saçma zihniyetler toplamı bence hepsi.

• Beyin yerine başka bir şey taşıyorlar

0|1
    0|0
  • kıskançlık
    olur öyle

0|1
    0|0
    • Kim ben mi kıskanıyorum, senin yaşında kick box yapıyordum pro amatör de futbol oynardım, sizin gibi iğnelerle şişmedik biz :) Serkan AYKUT ile belki son maçı kendi spor salonunda ben yapmışımdır :) Ama ne facebook ne instagram ne sıcak havalarda ne top oynarken arkadaşlar arasında sergilemeyi uygun bulmuyordum.

• farklı amaçlar için yapıyoruz
    illa şeyimizin büyük olmasıda gerekmiyor
    bir kızın yüzlerce seksi pozlarla dolu fotograf paylaşımları neden yapılıyor aynı sebebten

0|1
    0|0
    • Mesela görüşüme yorum yapan bir kaç bayanın öyle bir çabası yok sizlerin vucutlarınızı görmek istemiyorlar ama yorumlarda orada burada karşılaşıyorlar diyelim, ki o kızların da yaptıkları şeyin doğru olmadığını düşünüyorum. Görmek istemeyenlere de göstermiş olmuyor musunuz?

• bu site için bilmiyorum ama hemen her sitede göz yumulursa bu tür profiller olur.
      tabiki görmek istemeyene de göstermiş oluyoruz. bir şekilde engeli basıp geçiyor alışmış oluyor zaten kullanıcı

• Diyorsun, peki samimi görüşlerin için teşekkürler

Yükleniyor...