Kızlar, Göz tacizinden çok rahatsız olur musunuz?

Mesela yolda yürürken karşıdan gelen karizmatik bir erkek size baksa , taciz derken poponuza falan değil yüzünüze baksa yani tramvayda falan ayı gibi değil ama..

Güncellemeler:
Yav size hayvan gibi baksın demiyorum sadece küçük aralıklarla bakarsa ama kız bakiyorsa devam edersek yani

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• bekar bekara baksın tabii okulda işte vs. gitsin lisanı münasiple tanışsın, niyetini ortaya koysun.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Kız rahatsız olduğunu belli ediyorsa bakmanın anlamı yok tabi. Ama anlattığın şekildeyse ve kız da bekarsa bakarsın.

1|2
    0|0
  • Bakmasin

1|1
    0|0
  • Oluruz

0|1
    0|0
  • Olunur sadece yuz olsa o kadar kotu degilde genellikle yuzle basliyo vucuda kayiyor gozleri :) hic sevmem igrenc bisey bide laf atanlardan nefret ederim...

0|1
    0|0
  • Bana bakmadığını düşünürüm. Zaten bana baktığını farketmem bile.

1|1
    0|0
  • Cocuk yakışıklıysa neden olmasın 🤗?
    Hem basım baglı degil yani bakması iyi olur.
    Ama cirkinsee bakmasın bir zahmet 👎

1|1
    0|0
  • Ayı gibi değil mi :D :D Ya genel olarak fark etmez sokağa çıkıyorsan milletin gözlerini bağlayamazsın sonuçta

0|1
    0|0
  • Tam da o anda ayağımı burkuyorum 😂😂bakmasınlar bea

1|1
    0|0
  • evet ya korkmuşluğum var

0|1
    0|0
  • ben hiç anlamıyorum çünkü etrafıma bakmıyorum

0|1
    0|0
  • rahatsiz olmam

0|1
    0|0
  • Kız da ufak bakış atıyorsa iki tarafın da gönlü vardır. Benim başım bağlı bana kimse bakmasın da. :d

0|1
    0|0
  • Evet nefret ederim

0|1
    0|0
  • Elbette. hiç sevmem üzerimde göz olunca hemende hissediyorum acayip rahatsuz edici gidip ağzına kürekle vurasım geliyor.

0|0
    0|0
  • hoşuma gider

0|1
    0|0
  • evet aynı şeyi dün ben yaşadım kafamı nereye çevirsem onun gözleriyle karşılaşıyordum bakıyordu anlam veremedim bir an önce inmek istedim... peki niye bakar bir insan?

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0
  • Yalnız senin dediğin şekil taciz olmuyor, sen bildiğin baksa geçse gibisinden bişey dedin:d

1|0
    0|0
  • Yüzüme baksa çok sorun etmem de başka yerlere bakarsa sıkıntı büyük...

0|0
    0|0
  • Hayır hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Ben olurummm ister yakisikli ister tipsiz olsun 😬😬

0|0
    0|0
  • Yüzüme bakması da eder ama başka yerlerime bakmasından iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...