İstifanın en kibar biçimi nedir?

İstifa edecek biri için en kibar örneklemeleri alabilir miyim arkadaşlar?

0|0
6|35

En İyi Erkek Görüşü

• Bir daha vukuu-i mahlenize uğramamak sebebiyle kıyıda bulunan maun kapıdan çıkacağım. Nefs-i müdafaa kullanmamanızı temenni etmek suretiyle pek çok hoş vakit geçirdiğim bu işimden kişisel sebeplerim ve farklı fırsatlar elde etme suretiyle hepinize saygılarımı ve şükranlarımı sunarım. Elveda.

1|0
    0|0
    • Asdgdjsj. Sözümü yarıda kesip. "Tamam tamam gidebilirsin!" diyecekleri kesin böyle konuşursa😄 Ezberleyecem.😄

• hehehe seni de saygıyla selamlıyorum espriden anlayan yüce insan

Erkekler Ne Diyor 34

• oturdunuz konusmaya başladınız ; sonrası ise şöyle gelişmeli , iş yerinde sorununuz varsa , yeterince düşüündüm bunları çözmeyi denemek için farklı metotlar denedim ama olmuyor , ve ben akşamlar eve gittiğim zman huzurlu olamıyorum , bu nedendir ki işi bırakıyorum diyebilmelisin , aynısını söyledim , mmaaşıma zam yapmayı teklif ettiler , elemanı çıkaralım dediler , biraz daha dene dediler , yaklaşık 3 saat arabasında benimle konu üzerine tartıştı ama kararımın kesin olacağını ayrılacağımı belirttim , tabi kendisi hakkındaki düşüncelerimide söyledim sonra, anlaıyışla karşıladılar , veda pastası kestiler ay sonunda , güzel bir ayrılık oldu, kendilerini hiç sevmesemde bu ayrılık sayesinde cv me onları çekinmeden yazabiliyorum , iyi referans oluyorlar :D ama bir bilseler neler neler saydırıyoryum onlara :D

1|0
    0|0
    • Ooo süper. Hayırlı olsun.
      Darısı başıma.
      Ve bende saydırabiliyorum bazı zamanlarda. Ehehrhfjhf. Caizmidir bu hocam 😄😄

• ya kin tutan birisi hiç değilimdir ama yaptıkları şeyler çok fazlaydı :D
      bir kere işin zeka kısmını bana bırakmışsın , nasıl dans edeceksin ki benimle dimi? :D
      neyse olan oldu , her daim iş yerinle kalp kırmadan ayrılabilmelisin , mühim olan bu.. dediklerimi anlat senden iyi eleman yoktur :D

• Ahahskfjjff. Haklısın.😄
      Bende huzura erecem. Az kaldı.

• Sözlü olarak şu şekilde istifa etmiştim.
    Merhabalar... Bey
    Geldiğim ilk günden beri burada harika zamanlar geçirdim. İş ilişkileri, insna ilişkileri olsun harikaydı herşey. Sizin de sorumluluklarınız ve görevinizi yerine getirme dereceniz beni hep hayran bırakmıştır. Artık buraya sığamıyorum ve daha iyi bir yere geçeceğim. Sizlere herşey için teşekkür ediyorum. İstifa dilekçemi bırakıyorum. Esenlikle..
    dedikten sonra öyle bön bön bakıp ya dur mur ne lazım ne istiyorsun hede hödö demişti de kibar kibar öteledim.

1|0
    0|0
  • daha iyi bir yerde çalışmak istiyorum bu baglamda.. şu anki yerimden ayrılıyorum demiştim ben:)

1|0
    0|0
  • Kötü ayrılmamanızı tavsiye ederim. "Başka imkanlar doğdu müsadenizi isteyeceğim" diyebilirsin.
    Bir de bir işveren olarak söyliyim bir çalışanımın istifa etmesi çok moral bozucu birşeydir. O yüzden acımasız davranmazsan iyi olur.

1|0
    0|0
  • Bana kattiginiz hersey icin tesekkur ederim. bundan sonraki hayatimda bana basarilar...
    Cvp: ok by

1|0
    0|0
  • Efendim Tarifi Mümkün Olmayan İçsel Bir Huzursuzluk İçerisindeyim Bu Bağlamda İşyerinizde Bulunmak İstemiyorum Nitekim Faydam Yerine Zararım Olacağını Kanaati İçerisindeyim.

1|0
    0|0
  • şirketimiz için daha iyilerine yer açmak için gönüllü olarak yerimi onlara bırakıyorum. daha iyi yeri olan bir şirkete gitmek üzere hoşçakalın...

1|0
    0|0
  • Gidiyorum buralardan :D

1|0
    0|0
  • Ben istifa ediyorum uleynn

1|0
    0|0
  • Ben bu şirkete laik değilim. Daha iyilerine laik burası. O yüzden gitmem gerek.

1|0
    0|0
  • yaşlandım sdjjd

1|0
    0|0
  • İşten ayrılmak.

1|0
    0|0
  • Siz daha iyilerine layıksınız De :)

1|0
    0|0
  • Çalışmak dotüme zor geliyor artık de çık git :)

1|0
    0|0
    • Çıktınmı :)

• Temmuz'u da geçirip çıkarım 👀
      Çünkü aklıma yer etti ayrılmak.

• Aynen insanın içine damladımı bir kere eskisi gibi olmuyor

• ben gidiyorum en güzeli tecrübe ve arkadaşlığınız için çok teşekkürler

1|0
    0|0
  • hiç bir cvp hakkı vermeden ben işi bırakıyorum diyip kapıyı çek çık bir kere yaptım döt gibi kaldılar :D

1|0
    0|0
  • Jübile yapacam de :)

1|0
    0|0
  • Ogün işe git , kapidan şöyle bir süz etrafi ve istifa mektubunu hic konusmadan yönetime ver cık

1|0
    0|0
  • işiniz gücünüz ras gelsin

1|0
    0|0
  • Patroncum ben senin gibi bir patronu hak etmiyorum bu yüzden elveda

1|0
    0|0
  • Gördüğüm lüzum üzerine

1|0
    0|0
  • cv mde böyle bir yerde çalıştığım yazsın diye çıkıyorum

1|0
    0|0
  • en kıbarı cüzzzzz ben gıdıyor derm

1|0
    0|0
  • Gençler ben kaçar sizinle çalışmak enteresandı. Hadi kalın sağlıcakla :)

0|0
    0|0
  • En kolay ve kestirme ve samimi yolu

https://youtu.be/SO8cEx1aQVY

0|0
    0|0
  • Ne kibarı ya sinirlenecesun haçan sikerum işuni gücuni diyecesun çalişmayirum ula daha diyecesun :D neden istfa etcen :D

0|0
    0|0
  • ben zaten kendim istifa ediyorum de çık git :D

0|0
    0|0
  • Bakarmjsinz acana istifa edebilirmiyim rica etsem flan de

0|0
    0|0
  • Hadi bayyy :)

0|0
    0|0
  • hadi müdür ben kaçtım :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 6

• Hepiniz lanet insanlarsınız siz kovmadan ben istifa ediyorum de bence -,-

1|0
    0|0
  • Wtf ben gidiyorum. Al işini sok bir tarafina

1|0
    0|0
  • 15 gün önce dilekçe yaz nedenini belirt o ihtar süresinde de çalış istifanı kabul ederler sanırım önce bir çıkma falan eski sevgili tribine girerler ama sonra kabul ederler :D

1|0
    0|0
  • dilekçe yaz ayrılmak isrediğini belirt

1|0
    0|0
    • Dilekçeyle yapamam ya. Konuşarak olmalı. Sözlü iletişim her zaman daha güçlü kılar kişiyi. (Şahsi fikrim)
      Söz bulamıyorum.
      Kibarcık olmalıyım gibi hissettiğim için.😄

• Evet ya. Iş hayatımı sonlandırmak istiyorumdan daha güzel bir cümle kurulamazdı. Teşekkür ederim. ♡♡♡

• rica ederim canım

• daha fazla sana dayanacak gücüm kalmadı allah benim yerime gelecek kişiye sabır versin hadi selametle :)

1|0
    0|0
  • kağıda yaz koy masaya bir daha hiç gitme oraya

1|0
    0|0
Yükleniyor...