Erkekler size abaza denilince niye kızıyorsunuz?

Erkekler bir kıza zaten iyi niyetten yaklaşmıyorsunuz. İnsan diyor belki iyi niyettendir yok iyi niyet yok. Birde kızlar egoist diyorsunuz bu sizin suçunuz. Egoist kızlara acayip bir sinir oluyorum ama...
Egosu tavan yapmış kızları mı suçlasam yoksa egolarını kaldıran erkeklerimi suçlasam hangisi?

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır memesi olanın egosu , damı olanın artisliği bitmiyorsa biz ne yapalım?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla her ikisinde de suc var da erkeklere şunu anlatmak lazim, bir kiza dostane yaklasmak istiyosaniz, cumlelerinizde dogru kelimeleri secin. selam diye giris yapan her erkek abazadir gozumde. Yanlis miyim?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• "Bütün erkekler bir şey uğruna çabalıyor." düşüncesi oluşuyor, bazılarında ego şişmeye başlıyor ve kendilerini kraliçe sanıyorlar. Bütün erkekler aynı olmadığı gibi bütün kadınlar da aynı olamaz, imkansız bir durum.

0|0
    0|0
  • Bana kimse diyemiyor

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmayalım lütfen.

0|0
    0|0
  • Birlektelik yasamayan erkegi n libodosu yukselir ve her hafta bircok sperm uretir
    Erkekler kizlara gore ddaha azgindir.
    Erkekler bu spermleri bosaltmsasi gerekir
    Ee dogal olarak bosaltmak icin. Insanin dogasinda olan birsey istiyor millete abaza diyip durmayin bilip bilmeden tamam belki kiza laf atmasi taciz etmesi hoc dogru bisey degil anliyorum ama. Onlarda tahrik edecek seviyde giyinmedn be kardesim

0|0
    0|0
  • İkisini de suçla, kızlar sonuçta doğuştan egolu doğmuyorlar onları pohpohlayan birileri var. Erkekler abaza değildirler, kimisi spermatogenezini çok dışarı vurur kendini tutamaz, testesteronu içinde boğulur. Bunu fırsat bilen kızlar ise hem egolarını tatmin eder hemde bunları süründürür. Erkekler kendilerine hakim olamadıkları sürece bu devran bu şekilde sürecek.

0|0
    0|0
  • Ey Can! Edep nedir diye arar sorarsan eğer, biI ki edep, her edepsizin edepsizIiğine sabır ve tahammüI gösterebiImektir!

0|0
    0|0
  • Çünkü değilim.

0|0
    0|0
  • size motor denilince siz kızmıyor musunuz?

0|1
    0|0
    • ben hiç motorluk yapmadım

• Benim abazalık yaptığım sonucuna nereden vardın peki?

Saçma sapan genellemeler yapmayalım olur mu

• sen yaptıın dediim mi? yooo

• nefes alsın yeter kafasıyla her önüne gelene yavsıyan kırolar sayesınde egoları tavan yapıyor. Sonra bı havalar falan kımsın ulan sen :D o yuzden bu kız görmemiş abaza kırolarda suc. Tabi o kızların kezban oldugu gercegını değiştirmez bu.

0|0
    0|0
  • Herkesi suçla kurtul

0|0
    0|0
  • Senin derdin ne? Illa suçlayacak birisi mi lazım? Herkes karakterine göre hareket eder. Sen şimdi yok erkekler böyle yok kızlar şöyle diyorsun da bunların hepsi afaki genellemeler

0|0
    0|0
    • bu genellemeyi sürekli erkekler yapar. niye bana sldırıyorsunuz

• Kusura bakmayın AMA ŞU AN BAYANLARA KARŞI HIÇ DE ANLAYIŞLI DEĞİLİM. BÜTÜN HEPSINI TOPLAYIP YAKASIM VAR. HELE DE ÖNYARGILI OLANLARI

• Ondan sonra da çıtayı yükseltti otlar işin yoksa uğraş dur

0|0
    0|0
  • bir suçlu varsa oda türk erkeğinin kalite çizgisini aşağı çeken abazalardır.

0|1
    0|0
    • doğru onlar yüzünden hemcinslerim acayip çekilmez oluyor

• çok haklısın güzel yere değinmişsin

• erkekleri suçla canım sen valla kabahat bizde dediğin gibi.

0|0
    0|0
  • hiç üstüme alınmıyorum

0|0
    0|0
    • böyle foto atan üzerine alınsın bence

• erkeğin şeyinden korkucaksın

• valla neyinden korkarsın bilmemde benim profilimde gayet açık ve net sözlerimde düşüncelerimde. senin için gizliden konuşmak yorum yapmak kolay olmalı:)

• kızmıyorum cünkü üstüme alınmıyorum sonucta öyle değilm :D

0|0
    0|0
  • toplumumuz bu yargıları bir kıramadı malesef

0|0
    0|0
  • siz nesiniz peki bir ton soru var burda oku bakalım kim daha çok abazan mış

0|0
    0|0
    • yalnız ben burda kızları da eleştirdim

• peki :D

• sevmem ülker peki'yi sana afiyet olsun :D
      :D hahahahahaha

• Önyargılarınla ve kalıplaşmış düşüncelerinle ben seni yargılamak isterim

0|0
    0|0
    • ama öyle malesef

• Bak nasl bildim seni öyle malesef değil sana göre öyle çünki kalıplamş yargılarn var kendi içinde ve toplumun sana kabullendrdiği seninde kabullendiğin şeyler var buda seni önyargıya itiyor açık bir insan anlayışlı bir insan yapmıyor

• Çünkü değiliz 👻🎉

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...