Üniversitedeki kızlar nasıl?

Üniversitede her tip insan varmış ya. Böyle cazgır yelloz kızlar da mı var yahu -,-
hiç uğraşamam o tiplerle. siz erkekler o kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz. Ya da ben onlar karşısında nasıl olmalııym?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• her yerde vardır o tipler ünide olabilir de olmayabilir de sadce üniversite daha kalabalık olduğu için görme şansın daha fazla sen onlarla hiç muhattap olma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Şimdiden onyargili olma bence git gor kendin karar ver

1|0
    0|0
  • Okuluna git gel işine bak sataşanı ipleme rahat edersin

1|0
    0|0
  • Genellikle hayata toz pembe bakan tipler var... daha gerçek hayatla tanışmamış insanlar..

1|0
    0|0
  • kendini hiç yorma kendi halinde olmanı tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Her türlüsü var.

1|0
    0|0
    • tabii her yerde öyle aslında ama

• orada da dışardan gelen çok ya öyle çok varmış ama bakıcaz. teşekkür ederim :)

• muhattap olmazsın

1|0
    0|0
  • aynen her tip insan var. kendin, neysen o ol. pek güvenme bide. ünvdeki ilişkiler çıkar ilişkileridir genelde.

1|0
    0|0
  • Ben üniversite okuyom acık ve net şuki kızlarda özentilik oluyor daha düne kadar assosial olsn kız farklı giyinmeye calışıo mesela hiç topuklu giyemeyen kız üniversitede giymeye calşıio ama sadece calışıo

1|0
    0|0
  • Bacagına kotu sıktırıp okula gidiyorum deyip akşama kadar cafede pinekleyen kızlar

1|0
    0|0
  • Her çeşit var

1|0
    0|0
  • Egolular ama içlerine girersen o egoyu balon gibi patlatırsın.

1|0
    0|0
  • her turlusu var kardeşim.. sen senin gibileri zaten bulursun bir sure sonra

1|0
    0|0
  • Ya takma boşver her çeşit var sen sen ol yeter

1|0
    0|0
  • Ilkokul , ortaokul , lise hayatın boyunca kimleri gördüysen Üniversite'de de onları göreceksin , başka bir yerden gelen farklı bir topluluk değiller

0|0
    0|0
  • üniversitedeki kızların 3 gözü 3 kulağı var hatta bazı rivayetlere göre 3 ayaklı olduğu söyleniyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...