KADINA ŞİDDET DAHA DOĞRUSU ŞİDDETİN KENDİSİ ÖNLENEBİLİR Mİ?

Aşağıdaki video kamera şakası olarak hazırlanmıştır. Bir erkeğin maç seyrederken TV sürekli kapanıp açılırsa tepkisi ne olur? Bunu yapan kişi karısını dövebilir mi?

Güncellemeler:
video linki güncellemededir. Ek olarak istenildiği kadar müebbet vs. gibi sert cealar gelsin kişi o anda hiçbirini düşünmemektedir...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• şiddet önlenemez her ne kadar inkar etsek de en vahşi canlılar açık ara bizleriz 2 kardeş arasında bile birbirlerini öldürecek derecede kavgalar oluyor yavrusunu kendi elleriyle öldüren anne babalar çıkıyor içimizden savaşlar çıkarıyor binleri milyonları öldürüyoruz şiddet bizim doğamızda var kadını erkeği yok erkeler fiziksel olarak kadınlardan baskın olduklarından erkeler daha çok şiddet uyguluyor ama o videodaki kadının yerinde ben olsam bana o kadına bağırdığı gibi bağırsa kendi eşi olmama rağmen o lafları söylese ben o kadın kadar sakin kalabileceğimi sanmıyorum

0|1
    0|0
    • şahsen insan sevmiyorum bu yüzden. İnsan her yerde insan. benim için futbolda çıkan kavga ile avrupadaki taraftarların suriyelileri para ile oynatması arasında hiçbir fark yok. İnsanların geneli bu sorunları hukuk ile sert yaptırımlar ile çözülebileceği kanısında ama bu büyük bir yanlışlıktır.

• Biraz daha sevgi gerek tebessüm gerek...

• evcilleştirmek için ne gerekirse işte şiddete şiddetin çözüm getiremeyeceği açık

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...