Duvarları yumruklayasım geliyor?

ailem bile beni anlamıyor artık kendimi kaybettim kontrol edemiyorum tek sevabım oruç tutmam kendimden igreniyorum asosyal biriyim dışarı çıkarmıyorlar buralardan gitmeyi düşünüyorum hiç arkadaşım yok başıma ne gelirse kabulüm artık

0|1
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• ailevi problemler herkeste olan bir durum. hatta aynı benimde başıma gelen muhabbet ise, benide anlamıyorlar. ya ben anlatamıyorum ya onlar beni zor anlıyor. bu kadar üzücü birşey yok. insn kendini anlatamaz mı? ben şahsen anlatamıyorum. bende gitmek istiyorum fakat gideceğim. gidebileceğim bir yer yok. yordu hayat bizi be. ama ne yaparsın işte mecbur yaşamamız gerek. birşeylerin ucundan tutmamız gerek. her ne kadar ailevi durumllardan dolayı rahatsız olsakta hayatımızın bir yerinde rahat ettiğimiz şeyler illa ki vardır. rahat olduğumuz gibi olmalıyız. birşeyleri düşünerek, takarak yaşanılmaz. kafamızı allak bullak eden şeyleri ayırmamız gerek ki bize'de yer kalsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ergenlik krizleri. Sakinleş ve iyi düşün. Ya da sabret evlenene kadar ama asla öfkeden yanlış ve pişman olacağın bişey yapma bu günlerini ararsın söylim
    #Bollywood

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• belkı ıcınde bulundugun durum ıcın haklı olabılırsın ama bır ışın ve maddı gucun olmadıktan sonra bu kurtlarla dolu hayata cıkma bence dışarısı ınan daha beter

0|0
    0|0
  • Dediğin kadar kolay olsa keşke. Herkes biliyor hiçbir yere gidemeyeceğini. Sadece o çok stres altındasın. hadi ordan etmeyi öğrenmeli insan. Sende öğren.

0|0
    0|0
    • Bizim buraya gelde göreyim :D :D Sakin ol. Ergenlik çağında oluyor.

• ne alakası var yaşadıklarımı bilmeden önyargılı davranan sensin kaybol

• Tamam biraz fazla "dalga" geçmiş gibi görünebilirim ama 18 yaşında bir kızsın. Türkiye'de ailenden ve hayatından nasıl bir beklentin var ki? Hele ailen Anadolu ve ya Karadeniz kökenli ise, hepsi bir olmuyor ama çoğunlukla daha katı kuralları oluyor kız çocukları için. Yani seni anlayamam. Ben bir erkeğim. Ama şu giderim ayakları falan, bırak bu işleri...

• sakin ol ufaklık... ergenlik geçince hepsine gülüp geçeceksin bunların.. sadece sakince geçip gitmesini bekle.. .

0|0
    0|0
  • Tek çocuk musun?

0|0
    0|0
  • yumrukla rahatlarsın

0|0
    0|0
  • Bak internetin var ve bizimle kınuşabiliyosun bu bile bazen bir şükür kaynağıdır bunu da bukamayanlar var

0|0
    0|0
    • Ne alaka çiçeğine koyiyim yaa ne alaka

• Hayatımda böyle saçma sapan bir etiket yediğimi hatırlamıyorum teşekkürler

• Öncelikle kafayı yemişsin bardağın dolma noktasına gelmiş yazıdaki çelişki asosyal olan sen misin yoksa senin asosyal olmana mı sebep oluyolar git bir tatil yap kendine gel

• Peki ailenin bu gibi davranısları yapmasının sebepleri ne.

0|0
    0|0
  • Spora başla dostum herhangi bir spor olabilir Ve fazla mastürbasyon yapıyorsan azalt, bu ikisi sana çok iyi gelecektir

0|0
    0|0
  • Nuri Alço'lara meydan verme. Sabırlı ol.

0|0
    0|0
  • Oyle deme

0|0
    0|0
  • Dün ben zaten kriz gecirdim şimdi elimi hissetmiyorum

0|0
    0|0
  • ben bir keresinde kendi kendimi fena halde dövdüm yüzümü gözümü morartmıştım.

0|0
    0|0
  • Dok. icini

0|0
    0|0
  • sakın ol konusalm bı

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende ayni sekildeyim aslinda aile konusunda eminim ki asosyal olmayi kendin secmedim buna mecbur birakildin sadece seni dinleyecek ve anlayacak bir arkadasa ihtiyacin var senin yapabilecegin tek sey kendi ayaklarinin uzerinde durmak ve o zaman da kendi hayatini kurmak baska cozum bulamadim bende kendime

0|0
    0|0
  • Ailelerin hiç anlamadığı düşünülür hep bu yaşlarda zaten, onlar seni ellerinden geldiğince korumaya çalışıyor. Üni. kazanıp okumaya bak bir an önce başka bir şehirde.

0|0
    0|0
    • ne soruyosun o zaman? Bizde senden nefret ediyoruz, nasıl davranırsan öyle karşılık bulursun demek ki böyle bir hayat yaşamayı hak ediyorsun.

• @sekersiztatlandirici Kıza ii davran malsin onun yerinde belki sen olabilirdi belki bize anlatmadiklari var

• @fffaf mal sensin salak mısın nesin kimse insanlara hiç bir şekilde kötü muamele hakkına sahip değil herkesin hayatı zor şimdi defol

• Ben yumrukluyorum, inan hicbişey değismiyor

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Ailen seni çok sıkıyor sanırsam. Ama kaçmayı kesinlikle düşünme

0|0
    0|0
Yükleniyor...