Yeni ortama nasıl ayak uydurursunuz?

Her kişi hayatında bir kez olsun şehirden şehire ilçeden ilçeye veya alt kattan üst kata taşınmıştır :)
Peki siz o ortama ilk girişinizde nasıl uyum sağlıyorsunuz tanışıyorsunuz açılma yöntemleri?

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• Biraz sık ortam değiştirdiğim için alıştım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• su gibi ol en başta az konuş çok dinle ne kadar az konuşursan o kadar gizemlisin gizemli oldukçada merak edilen olursun dinleyerek ortamı kavrar ilerleyen sürede ona göre adımlar atarsın bide bir söz vardır ''odada ki en zeki kişi sen isen yanlış odadasın demektir'' bunu da düşün derim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yok hiç şehir apartman değiştirmedim okul değiştirdim ama bu yeni yere ayak uydurmayİ pek sevmem ama bir şekilde oluyor yeniliklere pek açık değilim

0|1
    0|0
  • Akışına bırakmak, :) ben alışkınım

0|1
    0|0
  • Ben genelde uyum sağlamama taraftarıyım. Az insan çok huzur

0|1
    0|0
  • yenı tasındım bılmıyorum :(

0|1
    0|0
  • Bilmem oluyor bir şekil. Konuşuyorlar kendileri hoşgeldin gibisinden. Hiç dikkat etmedim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Giderim kenarda sigara içerim ikinci günde içerim üçüncü gün gülümserim sonra merhaba Vs takip eder balıklama dalmam.

0|1
    0|0
  • onlar bana ayak uydursun abi

4|2
    0|0
  • Arayış içinde olmam ölene kadar yalnız da yaşarım problem yok. İnsan olmayı unuttuk çoktandır... Bana uyan varsa gelsin bu kadar basit.

0|1
    0|0
  • Önce şöyle bi' bacak bacak üstüne atıp otururum, yakarım sigaramı.. Ortamdaki herkesi dinlerim.. Sonrasında ortamdaki insanların hal ve hareketine göre hareket ederim.

0|1
    0|0
  • Önce selam veririm. Onların hangi sohbet alanından hoşlandığını tespit eder, o konudan sohbete devam ederim. Arkası gelir sonra.

0|1
    0|0
  • Çok kolay uyum sağlarım

0|1
    0|0
  • genelde ortam bana ayak uydurur gibi egolu bir yorum yapayım :D

0|1
    0|0
  • Gir sanki uzun zamandır ordaymışsın gibi cool takın lise hayatında 3 şehir değiştirmiş biri olarak gayet deneyimliyim bu konuda

0|1
    0|0
  • İstediğini yap kardeşim, kimseye ayak uydurmak zorunda değilsin eğer o çevrede ki insanlar sana sempatik geliyorsa kendin ol ama antipatik insanlara kendini beğendiriceksin diye olmadığın bir insana bürünmeye çalışma

0|1
    0|0
  • İlk önce susarım...

0|1
    0|0
  • zorluk çekmem uydururum girişkenim

0|1
    0|0
  • Ayağının kaç numara olduğuna bağlı

0|1
    0|0
  • yeni ortam bana ayak uydurur

0|1
    0|0
  • Daha denemedım ama okulda hemen kaynıyoz be hacı :D hacı sıgara var mı felan fılan ınce ışler :D

0|1
    0|0
  • En önemli şey önce sessiz davranmak. İkinci adım yapılan espiriler gülmek ama konuşmamak üçüncü adım selam vermek. Sonra sınıfta sana uygun ama en popüler insanla seviyeli bir yakınlaşma kurmak. Böylece yer edinebilirsin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...