Batıda islamfobi mi oluşuyor?

Bugün bir kanalda bunu tartışıyorlardı bana çok mantıkli geldi sonuçta tek amaç müslüman bölmek öldürmek arap ülkeleri buna örnek bizimde terör sorunumuz var baş belli batı belli etmese de korkuyor müslümanların güçlenmesinden neden sizce?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Müslüman, bir bizden olmayan.
    Imajı yaratilarak kendi birlik beraberliklerini sağlayan bu sebebe destek veriyorlar. ..

Halk korkuyor birlik oluyor, hem de milyon kişi başına 1 kişi kadar bir yıllık kayıpla böyle bir verim artışı sağlanıyor ise Müslüman lara teşekkür etmeli...

Batı neden korksun ya saçmalama , araplar Amerika nin öyle bir kucak oğlanı dır ki petro dolar döngüsü kucaklarinda dönerken ses edemezler (200kisi kraliyet, hızlı ölüyorlar inanmazsan, usenmezsen incele)

Kuveyt de isidin din kardeşi baş sponsoru , o da gibi gibi, petrolu satın alabilecek tek para dolardır, doların değerini bir tek bu belirler , başka türlü satmazlar (kaddafi birleşik Afrika dinari ile satmayı denedi)

Demem o ki Müslümanlarin guclenmesi diye bir olgu yok cunku Müslümanlar diye bir otorite yalnız başına dusunulemiyor, hepsi verim arttırıcı stimulasyonlar...

Nerede cemaat orada büyük derebeyi, ağabey

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Evet son 1400 yıldır var

1|1
    0|0
  • Kendilerine baksınlar alçaklar bugün fransada avrupanın ortasında yakıp yıkıyorlar birbirlerini öldürüyorlar kimin barbar olduğu ortada üstelik bunu futbol rekabetiyle yaptıkları sanılıyor o kavgalar mezhep kavgaları

0|1
    0|0
  • Onlarca kitap okudum, birleştirdiğim kanaatim şu. İstediği kadar islamfobi oluşsun bir gün hristiyanların çoğu ile müslümanlar birleşecek. Biraz komik gibi gelsede böyle, birtür kutsal keşifle bu olacak ve dünya "inananlar ve inanmayanlar" olarak kutuplaşacak. İşte o zaman dananın kuyruğu kopacak.

0|1
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Müslümanlık güçlendiği dünyada güç sahibi olduğu zaman kendi kaynaklarını kullanıcak herşeyi kendi toprakları arasında zenginleşicek gelişicek ve bir savaş çıktığında imanıyla beraber kazanıcak bunu bütün dünya biliyo artık o yüzden istemiyolar

0|1
    0|0
  • bence doğuda terörü başlatan batılılardı zaten illiminatiyle video izle anlarsın sonrada İslamı kötü gösteriyorlar çok saçma bence

0|0
    0|0
  • İnsanların görüşüne saygı duyun derler ama müslümanların güçlenmemesi için ellerinden geleni yaparlar. Madem görüşe saygı var bırakın müslümanları kendi haline görüşlerine saygı duyun.

0|0
    0|0
  • Mi derken? Sence oluşmamış mıydı? Mesele korkmak meselesi değil. Daha üst olduğunu daha güçlü olduğunu daima göstermek, daima hissettirmek istemek. Sevmiyorlar müslümanları. Hiç sevmediler. Asla sevmeyecekler.

0|0
    0|0
  • Batıda yaşayanlar her müslümanım diyeni terörist olarak görüyor artık malesef

0|1
    0|0
  • Vardı zaten oluşmuyor

0|0
    0|0
  • Yıllardam beri var olan bir kavram bu. Maalesef yüzyıllardır avrupanın tarihinde varız ama kültüründe yokuz

0|0
    0|0
  • Evet oldu zaten hollanda yasiyorum bunun farkindayim

0|0
    0|0
  • hep vardı zaten.

0|0
    0|0
  • nerde törer orda islam avrupalılar haklı tabi islamfobi olcak adamlarda devamlı bir arap avrupada olay çıkarıyo bir bokluk yapıyo. ışid devamlı kafa kesiyor şimdi ışid gerçek müslüman değilki diyenler gelir :/

0|0
    0|0
  • müslümanlık biterse ülkeler gelişir avrupalılar dua etsinde bitmesin : D
    islam yok olmalı tüm dinler yok olmalı. islam savas ve kandan baska bişey getirmiyor

0|0
    0|0
    • islam tam tersini emrediyorda senin gibiler bu fikre inanıyor İslamofobici arkadaş

• bende diyorum ki islam basarısız olmustur insanları yanlıs yönlendirmiştir.
      herkes kendine müslüman olmuştur.
      insanlar tarafından değiştirilmiş genişletilmiş bir dindir.
      araplar kadınlar insan mı diye tartısırken
      bizim ülkemizde sakız orucu bozar mı diye düşünürken elin avrupalısı biz bu uyuyanları nasıl sömururuz nasıl bilimde daha çok ileriye gidebiliriz diye düşünüyor .
      diyanete harcanan gereksiz bütçeyle kaç tane fakir doyar .
      ne yararını görüyoruz . ellerinden geldikçe kötü göstersinler hoşuma gitmiyor değil zaten islam artık böyle bir din olanı gösteriyorlar.

• Kac yerde islam dini arastirmayin ogrenmeyin sorusturmayin dedigini gördün. Hata varsa insandan kaynaklidir islamdan degil

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet bende izledim.
    Oluştu bile.

0|0
    0|0
  • Evet bende yurtdisinda yasiyoum ve maalesef boyle birsey vae ozellikle isid yuzunden ve avrupada yaptiklari saldirilae yuzunden

0|0
    0|0
  • Batıda bu yeni bişey değilki

0|0
    0|0
  • Onlar her müslümanlar öldürmeye çalıştıkça ve bize kin besledikçe anlıyorum ki doğru din İslam dır. Onlar kendi dinlerinden çok bizimle uğraşıyorlar.

0|0
    0|0
  • Evet kimse hristiyanlardan böyle nefret etmiyor örneğin

0|0
    0|0
  • arap ülkeleri ölsün bitsn zaten ya onların müslümanlığınn

0|0
    0|0
  • 2. Dünya Savaşı'ndan sonra körüklenen bir operasyonnun parçasıdır islamafobi

0|0
    0|0
Yükleniyor...