Babanızın Anneniz olması nasıl bir duygu?

Ben yetimhanede büyüdüm ve annemi babamı hiç görmedim rus kökenli olduğumu biliyorlar sadece ama hep merak etmişimdir nasıl bir duygu?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Kanatları kırık kuşa benzer

0|1
    0|0
    • #GizliSoruyuSoran kardesim, benimde yakin bir arkadasim var yetimhanede buyudum, karakterimde hep bir cekingenlik vardi ozguven acisindan. Bir sure psikiyatriye gitmistim bunu atlatabilmek icin, en son bir yontemiyle yendim. Sendede varsa eger yardimci olabilirim

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Babam yok ama annem var. Sen bilmediğin için anlatsakta zor anlayamazsın. Çok üzülüyorum annesiz babasız olanlar. Allah yardımcınız olsun. Umarım sen iyi bir ebeveyn olursın

0|1
    0|0
  • Iyi ebeveynler ise harika

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir anne baba çocuğu için çalışıp çabalamadıysa, hastalandığında sabaha kadar endişelenip beklemediyse, kendini onun yerine koyup "acıkmışmıdır, susamuşmıdır" diye düşünmediyse, okuldan 5 dk geç geldiğinde endişelenmediyse vs. vs evladı için her zaman kendini ikinci planda bırakmadysa o anne baba ebeveyn değildir. Üzerinizde emeği yoksa düşünmeye değmez. En az öz anne baba kadar değerli insanlar var hayatta. Şanslı isen Kayınbaba kayınvalide olabilir bu. Bunların karşına çıkması umuduyla

0|2
    0|0
    • Ha bide yanlış anlama ama, yetim büyüyenlerin hep birtarafında eksiklik gördüm ben. Sadece ailenin verebileceği bazı değerler oturmayabiliyor (istisnalar hariç). Edep, ahlak, din, tevazu gibi konulara yoğunlaşmanı tavsiye ederim.
      Edepsiz demek istemiyorum sakın yanlış anlama. Geçmişte orhan gazi kur-an bulunan bir odada ayağını uzatmadan uyumaya çalıştığı için kaderine cihan imparatorluğu yazılmıştır. Sırf bir edepli hareketin vesilesiyle. Bilmem anlatabildim mi.

• nası oluyo rus kökenli onu tam anlamadım?

0|1
    0|0
    • Bırakan kişi yetimhaneye Annem rusmuş

• Inşallah kardeşim oda zaten bitane haç varmış boynumda hacın üstünde yazıyor annemin adı nina diye Elhamdüllillah müslümanım belki vardır bundada hayır teşekkür ederim

• evlendiğin kızın anne babası biraz olsun sana bu tadı verebilir eğer iyi birisiyle tanışıp evlenirsen.

Yükleniyor...