Annelerimizin kıymetini biliyor muyuz?

Bazen paylaşımlara bakıyorum da, burası anasından/babasından nefret eden, onları beğenmeyen insanlarla dolu. Siz onlardan mısınız, yoksa cennetin ta kendisi olan analarınızın kıymetini bilenlerden misiniz?
Annelerimizin kıymetini biliyor muyuz?

5|1
15|11

En İyi Kız Görüşü

• Bir insan annesi yanındayken nasıl değer vermez kıymet bilmez anlamam bir tane annemiz var annem benim her şeyim onu öyle çok seviyorum ki anlatamam yazıyı okurken gözlerim doldu zaten bir kişi sadece annesini ve babasını kaybettiğinde olgunlaşırmış yoksa hep çocuk kalırmış

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Meraba meraba :)

1|1
    0|0
  • Herkesin durumu farklıdır neden nefret ediyor diye sorgula bir de. Belki annesi sinir hastasıdır sürekli psikolojik baskı yapıyordur ergenlik çagında bir çocukla, çocuk diyorum bak, zıtlaşılmaz. Anne babaya bağlı o durum biraz da. Ağaç yaşken eğilir nasıl davranırlarsa çocuk da öyle tepki verir.

0|1
    0|0
    • Bak kardeşim adı üstünde hasta ditosun. Sinir hastasıysa ona göre anlayışlı davranmak gerek. Ya her şeyi geçtim tamam mı, haklı sebepleri olabilir herkesin kendine göre...
      Ama bir gün annenin vefat ettiğini duyarsan (allah uzun ömür versin) ben haklıydım zaten demen yüreğini rahatlatıcak mı?

• Ahh ana gibi var mı

0|1
    0|0
  • Tabii ki kıymetini bilirim de işte yinede bazen kıymetlerini bilmiyoruz onlara kızıyoruz sinirleniyoruz kavga ediyoruz yinede sonra gider ona sarılır öperim

0|1
    0|0
  • Her sey bulunur da anne bir daha bulunmaz. Annemin değerini biliyorum.

0|1
    0|0
  • Bilmek gerek , ben elimden geldiğince bilmeye çalışıyorum

0|1
    0|0
  • biliyorum tabiki de orlar benim herşeyim

0|1
    0|0
  • elimden geldigince

0|1
    0|0
  • ya niye paylaştın :,( allah kimseyi annesiz babasız bırakmasın. :,( allah sabır versin ne diyelim :(

0|1
    0|0
  • ben öküzüm çoğu şeyin kıymetini bilmem zaten

0|1
    0|0
  • Biliyorum Allah a şükür.

0|1
    0|0
  • Bilmeye calisiyorum

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum. Anneme haksızlık yapıyorum

0|1
    0|0
  • ne olursa olsun onlar benim annem ile babam. kıyamam ben onlara.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Herseylerine ragmen yinede seviyorum

0|1
    0|0
  • Zıkkım iç

0|1
    0|0
  • allah anası babası olmayanlara sabır versin

0|1
    0|0
  • Orucuz ya hacı ezan okununca arıyo insan seslerini kardeşimi babamı annemi hadi oğlum sofraya diyişini özlüyo ki bundan 4-5 sene önce oh be üniversite diye havalara zıplayarak gitmiştim o evden şimdi diyorum ki keşke oruç olmasamda yaksam sigaramı arasam annemide saatlerce konuşsak...

0|1
    0|0
  • Kiymetini bilemedim

1|1
    0|0
  • benimde ne annem var ne babam. anne ve babalarimizin kiymetibi iyi bilin

0|1
    0|0
  • Ben severim annemi

0|1
    0|0
  • Allah benim ömrümden alıp annemin ömrüne versin

0|1
    0|0
  • Anneler kutsaldır. Saygıda kusur etmemek gerek. :)

0|0
    0|0
  • Abi bankamatikteki paraya uzun uzun bakmak nedirya sallıyor her yazılana inanmayın :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...