Tesetture girmeyi dusunuyorum?

Arkadaslar kac gundur aklimda. ben lise 4 e gectim ve ortunmeyi dusunuyorum. hem Allah icn hemde mezun olduktan sonra zaten ortuncrm simdiden ortunmek istiyorum sizce garip kacarmi 3 yilin ardindan bazen diyorum keske ortunseydim bastan simdi birikmis butun anilari kaldiricam ortununce😞

1|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ortun tabiki aklina kotu seyler gelmesin bunlad seytanin vesveseleridir bak ortun ama basi kapalilardan olma oyle kapalilar var ki gercekten insani igrendiriyor dar kiyafetler makyajlar topuzlar falan renkli kiyafetler sen oyle olma millet ne der diye de dusunmr bende birden kapandim ve Şu an mutluyum huzurluyum insan alisiyor ortum benim bir parcam oldu o yuzden kimseyi kafana takma sen bildigini yap

1|0
    0|0
    • Aynen katılıyorum ya bir kere huzurlu oluyosun daha ne önemli olan senin düşüncen ve Allah a olan bağlılılığ kimseyi takma inşallah tesettürede girersin :)))

• @Meselene insallah saol

• Rica ederim Allah a emanet

Erkekler Ne Diyor 8

• Ozguruz. Sadece inancin dogrultusunda ortun, seni tersleyen olursa da durumu sakince izah et, durumu kavgaya ya da atismaya cekme. Inanmak mantik disi bir olaydir, cunku bir kabuldur ve bu kabule saygi duymayanlarla zaten muhattap olma :)

0|0
    0|0
  • garip kaçmaz, niye kaçsın ki?

0|0
    0|0
  • kaçmaz bizde örtünenler vardı boşver milleti sen kapanmaya bak :)

0|0
    0|0
  • niye garip kaçsın senin bilceğin iş

0|0
    0|0
  • bence hiç bekleme iyi bir şeye başlarken önüne bir sürü engel çıkıyor

0|0
    0|0
  • Yeni anıların olur işte şimdi örtünmezsen sonra bugünler için de keşke dersin

0|0
    0|0
  • Sakla sadece kendin Görürsün

0|0
    0|0
  • 3 hafta sonra acılmazsan baska da bişey bilmiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Komşumun kızı benzer şekilde kapandı lise sonda haziran başıydı hatta O' nun kapanış dönemi. Allah için ve kendin için kendi rızanla kapanıyorsun garip kaçmaz en gariplerimiz bir açılıp bir kapanan olduğu için. Senin kişisel tercihin garipseseler bile alışsınlar sen sadece kendini düşün.

0|0
    0|0
  • Koca kari gibi niye örtünmeye heveslisiniz anlamiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...