Balık burcu kadınından anlarım diyen?

Balık burcu kadınından anlarım diyen var mı? Balık burcu kadınından anlarım diyen?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım balık burcu. Korkaklar sürekli tedirginler hep negatifler ağlarlar. olayları büyütürler.

0|1
    0|0
    • haklısın. peki arkadaşın reddettiği birinin değerini sonradan anlarsa kıskanırsa onu başkalarının yanında görünce napar?

• Sana bahsettiğim kız onca kıskanç hareketine twtlerine bakışlarına yaptığı herşeye ters olcak şekilde davrandı. Msjmma cvp vermiyo yazmıyo filan umurumda değilsin diyo falan engelledik birbirimizi. Şimdi çok ters bir durum bu. Noldu buna sence neden böyle oldu. Madem umurunda değilsem neden her kızla görüşünde bana laf atıyo Caferler'de karşıma oturmak için yer değiştiriyor yerlerinden kalkıp yan tarafıma oturuyor arkadaşları sabah akşam beni gözetliyor filan. Peki bu kız Malmı sence bütün bunlar niye. Bana cvp vermemek mesaj atma demek umurumda değilsin demek niye. Bide diyoki ben mi sana bakıyorum hiç te bakmadım filan diyo. Senin yorumun nedir

• Saçmalamış onun senden hoşlandığını düşünmen zoruna gitmiştir senin ondan hoşlanmadığını alaya alcağını dülişünmüştür felen bunlar olabilir. Kızların geeneli böyle o kızın yaptoğınu yapar genelde sevdiklerinden yaparlar bakalım bu kızın derdi neymiş sen bir bırak yapasın bakalım napcak.

En İyi Erkek Görüşü

• Fazlasıyla..

0|0
    0|0
    • beni reddttikten sonra kendisine hoşçakal diyip bırakıp gittiğim biri var. sonradan ne olduysa kıymete bindik gittiğim her mekanda arkadaşları tarafından dikizlenmeler yanımda kız görünce twt atmalar ilgisiz oluşumu tweet atarak belirtmeler filan. bu kızın bana mesaj atmasını nasıl sağlarım. ?

• ya bunun her hareketinden belliydi benimle konuşmayı özlediği. mekanlardaoturmaya gittiğmde ağzıma gircek nerdeyse karşıma otrcak diye yerinden kalkardı. ama tabi gel görki kadınlar garip şimdi sorsan yooo der :D işin özü benim sıkı taktiklere ihtiacım var.

• Hacı taktiğin alası verilirdi de kaçırdığın en ufak detay dönüşü olmayan yola sokabilir :))

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayal kurmayı çok sever :)

0|0
    0|0
  • Az anlarim

0|0
    0|0
    • beni reddttikten sonra kendisine hoşçakal diyip bırakıp gittiğim biri var. sonradan ne olduysa kıymete bindik gittiğim her mekanda arkadaşları tarafından dikizlenmeler yanımda kız görünce twt atmalar ilgisiz oluşumu tweet atarak belirtmeler filan. bu kızın bana mesaj atmasını nasıl sağlarım. ?

• Ben de baligim

0|0
    0|0
    • özelliklerini tam olarak taşıyor musun?

• Tamamen degil cogunu tasiyorum diyebilirim

Erkekler Ne Diyor 1

• Gözü yaşlı oluyor ağlak tipler

0|0
    0|0
Yükleniyor...