arkadaşlar merhabalar,
benim tüm günüm yunanca müzikler dinleyerek. cuma günleri rumca müzikler ya da müzeyyen abla eşliğinde rakı, uzo içerek geçiyor. egeliyim. ingilizceyi bile yarım yamalak biliyorum ama ben yunanca öğrenip yunanistana yerleşmek istiyorum. düşünceme en uygun, dünyanın en güzel insanları orada yaşıyor. bu yaz nasipse gezmeye gideceğim. ama gidenler ve yunanca bilenlere sorum. oraya gidip kolay iş bulabilir miyim? küçük ve mütavazi de olsa orada yaşayıp ölmek istiyorum. mümkünse bir köyünde. yunanca öğrenmek zor mu? ve orada yaşam nasıl?

Güncellemeler:
Ayrıca orada eminim alkol fiyatlarıda çok daha uygundur.
güncel

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum pek ekonomiyi takip etmiyorsun galiba

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Düşüncene en uygun insanlar Yunanistan da yaşıyorsa... bulunduğun şehirde de yaşıyor demektir. Çünkü ayrı dilleri konuşan aynı kültürün insanları..

0|1
    0|0
    • evet çok var ama uymayan da çok var. bu yaşta bıktıysam bir ömür geçmez. beyinsizler sürekli çoğalıyor..

• sokağa çıkınca türbanlı görüyor muyum? hayvanlara tekme atıyorlar mı? dindarlar her yerde size baskı uyguluyorlar mı? bunlar yoksa sorun da yoktur benim için. ayrıca eminim alkol fiyatları da türkiye ye göre çok düşüktür.

• Aynı şeyler orada da var.. Onlar Türkleri tekmeliyorlar genelde.. . azınlık olarak gördükleri için.. Ortadoksların ne kadar katı olduklarını sanırım bilmiyorsun... onlarda rakı içiyor... fiyatlar da hiç ucuz değil... bizdekinden fazla vergi var.

• tuğçe kazaz'a twitterden sor bir .

0|0
    0|0
    • tuğçe kazaz ne alaka? o da benim düşünceme ters. saçma sapan yorumlar yapmayın lütfen. o size daha yakın artık.

• bu sert uslupla biraz zor barınırsın oralarda. sakin ol. bay bay.

Yükleniyor...