Rüyadamda gördüklerim ve aynı rüyayı bidaha görmemin sizce anlamı ne?

Rüyamda bir türbe gibi bir yere gittim yanımda arkadaşım da var böyle her taraf yeşil örtülerle kaplanmış sonra mezara yaklaştım biri ruh gibi çıktı mezardan yavrum bana bir bardak su verir misin dedi gittim verdim teşekkür etti mezara geri döndü aynı rüyayı 1 sene sonra yine gördüm sizce anlamı var mı

1|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Türbe ulu kişi adını biliyorsan gerçekten dua edeydin ikinciye görmüşsün üçüncüye görülen rüya gerçek olur diye bir duymuşluğum var.
    Rüyada ölüye su vermek ölüye hayır yapmaktır ölüye dua vb. başka amellerle.

Kaba tabirle böyle diye düşünüyorum.
    İnce boyutu da var kişiliğine göre de sen yorumlayabilirsin rüya tabirleri kitabında '' rüya ayakları havada yere konmaya hazır bir kuştur '' der nereye yorarsan oraya çıkarmış.

Belki bir hayır yaptın bir özel duan vardır nasıl ki duamıza ekleriz nesli kesilmiş dua gitmeyen canlara diye o tarz vb. hayır yaptığında şu kişilere de hayrını ihsan eyle diye belki ortak ameliniz vardır O kişiye de gitmiştir çok düşük ihtimal de olabilir.

0|0
    0|0
    • tanımıyorum yaşlı bir adamdı neyse ALLAH hayırlara vesile etsin

En İyi Erkek Görüşü

• su vermesen iyiydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anahtar kelimeri google da rüya tabirlerinde arat belki yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • Sana yakin Bir türbeye gidip dua oku sonra oraya bir bardK su bırak Allah rıza için görevini yerine getir senden su bekleyen var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aklında veya bilinç altına türbeyi ziyareti etmek istemişsin fakat gerçekleştirememişsin galiba. O yüzden rüyanda görmüşsündür. Ayrıca rüyanda gerçek olabilir. Sana rüya olarak gözükür ama rüyaların çoğu gerçektir.

0|0
    0|0
    • Gerçek derken?

• gerçek işte? ruhunla bir türbeye gitmişsin ziyaret etmişsin. Ruhun beden ayrılıp rüya görürsün zaten. Bazen bende gelecekte yaşayacaklarımı görmüşlüğüm var. Rüya diyip geçme.

Yükleniyor...