Ambulansa yol verir misiniz?

Türkiyede emniyet şeridini kullananlar mı dersiniz, ambulanstakiler keyfi sireni açıyor diyenler mi... Durumun ciddiyetini ve aciliyetini kavrayamayanlara o dakika cezai işlem uygulanmalıdır diye düşünüyorum. Bakınız Almanya ve Türkiye de Ambulansa nasıl yol veriliyormuş?

Güncellemeler:
🚑🚑🚑

0|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

• Önünü Bile Açıyoruz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanki keyfimizden yol verin diyoruz ya yok böyle bişey içerde olan herkesin yakını olabilir ki oluyoda bunu düşünsünler bir zahmet

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Dört ay önce bu konuyla alakalı olarak yazdığım benceye ve 112 de çalıştığım dönemde gördüklerime dayanarak söylüyorum, sözde herkes yol veriyor, gerçekte kimsenin umrunda değil.

www.kizlarsoruyor.com/.../a50004-ambulansa-yol-ver-yasama-yol-ver

Araba kullanmıyorum ama kullanıyor olsam yol veririm.

1|0
    0|0
  • Bak dünden bir örnek vereyim ışıklarda bekliyorum en öndeyim arkamada ambulans geldi ışığın bir dakikası filan var geldiği gibi siren açtı sonra kenara çekildim ışıkta geçtim ceza yedim beni geçtikten 300 metre sonra yol doluyken sirenleri kapattı yavaş yavaş gitti sağda marketin önünde durdu sigara yaktı şimdi ben nasıl güveneyim m k

1|2
    0|0
    • :) o sıra da gercek sirenmi düşünemeyiz ama degil mi bikac tane densiz şoför yüzünden belkide yaşama şansı olan birinin geleceğini elinden alacağız bence bu riske değmez.

• Zerre umrumda değil

• Verırım kanks

1|0
    0|0
  • Sen bide insanların Türkiye de ki yardımına bak sonra yurt dışına bak.

1|0
    0|0
  • Ben geçen gördüm minübüsçü kadıköyde trafik var ambulans şerit değişecek acil gitmesi gerek minibüsçü şeridi dolduruyor böyle şerefsizlik yok

1|0
    0|0
  • KaymakAm geçiyor diye ambulans durdurulan bir ülke yani insan değeri 0 Almanyada yaşıyorum kendim dahil ambulans geçmek için arabalar kaldırıma çıkar yol vermek için

1|0
    0|0
  • Tabiikide veririm can herşeyden onemli. Birde bunu fırsat bilip ambulansın arkasına takılan çakallarda yok değil.

1|0
    0|0
  • Veririm her zaman. gercekligini hesap edip , o riski goze alamam

1|0
    0|0
  • Ambulansa yol veriyliyor türkiyede abartmayın

2|0
    0|0
  • İstanbul trafiği çok sorun ambulans için diğer şehirlerde sorun oldugunu sanmam

1|0
    0|0
    • Emniyet seridine sokmuş koca otobüsü heralde sorun olur 😊

• Metro turizm iste ne bekliyon :D

1|0
    0|0
  • veririm

1|0
    0|0
  • Turkiyede yesil yanarkenn bile yaya yol vermiyorlarr Ambulansa hic vermezler

1|1
    0|0
  • veririm cani miyim ben vermiyem

1|0
    0|0
  • Zaten ambulansa bir ben yol veriyorum türkiyede bir anda 10 araba ambulansın arkasına yapışıyor.

1|0
    0|0
  • Elbette yol veririm

1|0
    0|0
  • Vermem

0|0
    0|0
  • Ambulansa yol vermeyenin insan yaşamına ve insanlığa saygısı yoktur.

1|0
    0|0
  • Sıkıyosa verme... Cezassı var

1|0
    0|0
  • yolunu bile açarım

1|0
    0|0
  • Vermeyenin mna koym

0|0
    0|0
  • Her daim yol veririm. Kaza yapma pahasına da olsa veririm

1|0
    0|0
  • Onlarin Allah Belasini versin adam ölüyor ama o andavallar yol vermiyor yaziklar olsun

1|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Yol verdim ambulansın en delisine

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...