Unutamıyorum. Bu sıradan bir şey değil?

benim 2 senedir sevdiğim bir çocuk var ve en iyi arkadaşım aynı zamanda (eşcinselim). Ben onu 12 gün önce okul çıkışında bir kızla gördüm ve sevgilisi sandım. Sonra eve gittim ve kendimi lavaboya kilitleyip bileğimi kestim, ancak annem beni hastaneye yetiştirdi. Bu olay yaşandıktan 3 gün sonra akşam yemeğinde telefonum çaldı, baktım bir arkadaşım arıyor ve şöyle dedi: "A**r**'nin evinde yangın çıkmış ve durumu kritik." Benim elim titremeye başladı ve hemen hastaneye gittim ama o ben gidene kadar ölmüştü. daha da sonrası araştırdım ki; o okul çıkışında gördüğüm kız onun kuzeniymiş. Ben hayallerimin yok olduğunu fark ettim.. O andan beri berbat bir haldeyim. Nasıl unutacağım ben? Niye hayat bu kadar acımasız? Keşke ölseydim..

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Ölseydim deme daha hayatının başındasın bugün şu an gecedesin ama yarın yine Güneş doğacak. Zaman lazım zaman her şeyin ilacı başın sağ olsun.

Hayatta hepimiz bu ihtimaldeyiz yalnız değilsin yanlış anlamalar, kırmalar ve kırılmalar bizi büyütüyor acı ama yaşarken bilmiyoruz ki biz yaşarken öğreniyoruz bu yüzden kendine yüklenme. Durumu değiştirebilecek bir şey olsaydı uğraşırdın ama hayırlısı böyleymiş deyip affet geçmişini kendini ve sabret geçicek her şey.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkeğe çocuk verebilir misin sen?

0|0
    0|0
    • Ne alaka? ne biçim soru.

• Erkekler niye seninle olmak istesinler ki?

• Daha önce kiminle birlikte olduğumu ya da kim olduğumu bilmeden bunu söylesem bile anlamazsın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• geçmiş olsun seni anlıyorum onu sevdiğini biliyor mu eğer bilmiyorsa fazla umutlu olma hayat acımasız aynı zamanda uzun da illa kendine göre birini bulursun bende kara sevdaya tutuldum genç yaşta saçlarım beyazladı sakın kendine zarar veriyim deme

1|0
    0|0
    • Biliyor sanırım. Ya da ben onun beni sevdiğini biliyordum.

• İkiside işte..

• Bu durumun suçlusu sen değilsin, eğer imkanın varsa bir psikoloğa görün dostum. Geçmiş olsun...

0|0
    0|0
  • Tükendik Ayol

0|0
    0|0
  • ne disem loo sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...