Sisman ama güzel kız?

Fotograf hakkinda ne dusunuyorsunu, sisman kizlarin ulkemizdeki yeri nedir.
Sisman ama güzel kız?

0|2
18|52

En İyi Erkek Görüşü

• Benim için her daim boy değil kilo mühimdir. Önemli bir kıstas yani.

Resimdeki bayan aslında kilosuna göre uygun giyinmiş; ama vermeli...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yorumları okudum hepiniz gerçekten iğrenç ötesi insanlarsınız. Şimdi yarası olan gocunur diyeceksiniz ama alakası yok. Ben 48 kiloyum gocunacak birşeyim yok ama bu şekilde insanların yargılanmasından nefret ediyorum. Belki psikolojik olarak zor bir dönemden geçiyor ya da bir hastalığı var tabi siz bunları düşünmeden hemen yargılarsınız. Fotoğraftaki kızın yüzü çok güzel zayıflasa hepinizin dibi düşer, yavşamaya başlarsınız ama kilolu ya hemen çöpe atın. Rezilsiniz rezil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 51

• -Zayıflasam güzel kızım aslında biliyorsun, iyi düşün ayrılık kararını. Bak bir zayıflarım güzel olurum, göt gibi kalırsın ortada..
    -Off tamam kabul lan ayrılmıyorum.. :)
    Şaka bir yana, iyi bir insan olduktan sonra kilolu olmuş olmamış önemli değil arkadaşlar. Kilolu diye bakmadığınız insanlar belkide hayatınıza anlam yükleyecek insanlardır. Önce tanıyın derim.

1|0
    0|0
  • Kilo sıkıntı ya insan neden kendine yapar bunu anlamış degilim öyle olmak istiyorsa kendi tercihi tabi

1|0
    0|0
    • Bilicli olarak alinanbi kilo degil... Hormonel ve kucuklukden gelen ve bir omur beni terk etmicek bisey 😀😀

• Vardır bununda bir yolu herşey sende bitiyor.

• Şişman ama güzel kız :( Kendine saygı duymayan bir insan nasıl güzel olabilir ki?
    galeri8.uludagsozluk.com/.../...%C4%B1z_668031.jpg

0|0
    0|0
    • Saygiyla alakasi yok. Hormonel dengesizlik

• Açlık ve Tokluk hormonu oluyor değil mi? Öncelikle bir kitap var. Amerikada yaşıyan bir kadın yazmıştı. Pazartesi Rejime başlıyorum - Nil gün çok güzel bir kitap içinde diyet yapmaktan falan bahsetmiyor. Sadece bedenimizi ve aslında bize faydalı diye lanse edilen olayları anlatıyor. Ve ilaç şirketlerini. Beyaz un, beyaz şeker ve rafine yağların zararlarını. Bunları bir kere bile tüketseniz ne kadar zarar göreceğinizden. Aynı şekilde alkoldende. Profiline baktımda. Ayda veya yılda bir defada olsa pasta yiyorsun. Alkol 1 defada olsa tüketmişsin. Belki beyaz undan yapılan şeylere hayranlık bile duyuyor olabilirsin. Öncelikle kabul ediyorum bunlar gerçekten mükemmel zamanında bende tükettim. Fakat bunlar sadece zevk besinleri sana bir yararı olmayan fakat zararı bir hayli fazla olan şeyler. Sana şekerin zararının sadece bir kaçını yazıyorum. Bu bilgileri ciddiye alıp veya takmamak senin elinde. Hayat senin hayatın ama sana tavsiyem hormonel bozukluk diyerek işin içinden çıkmaman.

• Şeker bağışıklık sistemini zayıflatır. Bedenin mineral dengesini altüst eder. Çoçuklarda ve yetişkinlerde hiperaktiviteye, anksiyetiye, konsantrasyon zoruluğuna, sinirliliğe, baş dönmesine, sonradanda içe kapanıklığa ve miskinliğe neden olur. Böbrek sorunlar, kötü kolesterol HDL, krom ve bakır eksikliği yaratır. Kalsiyum ve Magnezyum emilmesini engeller. Göğüs, rahim, prostat, rektum, bağırsak, dalak, kanserini tetikler. Hipoglisemi, diyabet ve görme zayıflığına neden olur. Mide asidini arttırır, adrenalini yükseltir, alkolizmi ve kalp krizini tetikler. Kırışıklığa ve saç beyazlamasını hızlandırır. Dişleri çürütür, diş etleri sorunlarına yol açar, kilo aldırır. DNA yapısını bozar. Depresyona yol açar. Büyüme hormonunu engeller. Proteinin emilmesini engeller ve alerjilere neden olur. Karaciğer büyümesine neden olur. Hormonal dengeyi bozar. Bunlar sadece bir kaç zararı.

• Zayıflarsa talibi olir epey. Potansiyel var

1|0
    0|0
  • 191 112 kg esmer bırı olarak bence taş bu arkdasla tanısmak ısterdım cok cıddı sekılde

1|0
    0|0
  • şişman bir insan her ne kadar güzel bile olsa kesinlikle kendini kandırıyordur bir hastalığı olmadığı sürece şişman olan insanlara bakış açım her zaman negatif

0|0
    0|0
  • Aman aman benden uzak

0|1
    0|0
  • kızlar şişman olmasın

0|0
    0|0
  • hem sisman hem cirkin guzel degil.

0|0
    0|0
  • Allah sahibine bagislasin ben almim

0|0
    0|0
  • şahsen tek tercihim bu tip kadınlar, gayet normal hoş ve güzel buluyorum hatta evleneceğim kadın tipi bu diyebilirim ama bulmak mesele...

0|0
    0|0
  • Davul bile dengi dengine.

0|0
    0|0
  • güzel değil be ssjdj

0|0
    0|0
  • Uzak durulması gereken tipler.

0|1
    0|0
  • Güzel, hoş bir bayan.

0|0
    0|0
  • Aşık olunası tiptir

0|0
    0|0
  • bence güzel değil

0|0
    0|0
  • herzaman demişimdir, boy önemli değil ama kilo benim için önemlidir

0|0
    0|0
  • yeri yoktur ülkemizde

0|0
    0|0
  • şişman ve çirkin kız olacaktı galıba başlık.

0|0
    0|0
  • Dehşet ül vahşet

0|0
    0|0
  • Allah sahibine bağışlasın derim ve en güzel yolu ona nasip etsin derim :)

0|0
    0|0
  • Yeri baya büyük yani anlarsınız ya

0|0
    0|0
  • de bu güzel degil ki

0|0
    0|0
  • Bence guzeller

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum

0|0
    0|0
  • bizden uzak allaha yakın olsun

0|0
    0|0
  • Zayıflamali biraz

0|0
    0|0
  • Ayı gibi masallah heryeri sana margarin😄

0|0
    0|0
  • şişman kız itici bana göre :/

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• Bence en şişman ama en çok şişmanlardan haz etmeyen milletiz
    Ama kilo gerçekten önemli değildir bu laf olsun diye değil sen iyi bir örneksin mesela bakımlısın belli ve kilona göre giyinmişsiz çok güzelde gözüküyorsun
    Hani insanlar var kilosunu ortaya çıkartacak hoş olmayan şekilde giyiniyorlar sende hiç öyle durmamış 😎

1|0
    0|0
  • önecikle şişman kelimesi çok kaba bir kelime kendine karşı kullanıyor olsan bile fakat yüzün güzel sadece kilo fazlalığın var ve vermen gerekir ama bunu güzellik kaıplarına girmek için değil sağlığın için yap çünkü zaten her haline güzelsin

1|1
    0|0
  • Nezaman insanları fiziksel görünümlerine göre yorum yapıp yargılamamayı öğrendiğinizde insan olacaksınız

1|0
    0|0
  • Yüzü nasıl tatlıış

0|0
    0|0
  • Evet biraz kilolusun ama gamzen ve gülüşün çok tatlı😙💞

1|0
    0|0
  • Seven de var sevmeyen de... Fotoğraftaki de naif güzel bir genç kızımız, diğer tüm Türk kızları gibi

1|0
    0|0
  • Sempatik degil mi

0|0
    0|0
  • yorumları okudum da igrenç insanlarsınız

1|0
    0|0
  • Güzel değil ki

0|0
    0|0
  • Obez bu zayıflamalı

0|0
    0|0
  • kilo verse onlarla dalga geçenlerden bin kat güzel olacak kız

0|0
    0|0
  • 😂 Bu mu güzel neyse
    Çok yemezlerse ve spor yaparlarsa incelirler diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • SAğlıgı için kilo vermesini soylerim güzelligin omrru cok kısa

0|0
    0|0
  • Ülkemizdeki yeri büyüktür.

0|0
    0|0
  • Şişman bayanlar ülkemizde her yerde

0|0
    0|0
  • Şişman ama güzel

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...