Babamla aramı nasıl düzeltebilirim?

Merhaba arkadaşlar. Aslında büyük bir sıkıntı içimdeki. Sadece ne yapmam nasıl davranmam gerek ona ihtiyacım var sanırım. Babamla çocukluğumda çok iyiydik ama daha sonra aramız açıldı zamanla. Uzaklaştık koptuk birbirimizden. Günlük hayatta da çok sık konuşmayız. Bu durum artık çok canımı sıkıyor gerçekten. Gecenin bir yarısı bunları düşünmek istemiyorum. Babam sert bir adam ben yaklaşsam da o yaklaşmaz kolay kolay. Yaklaşsa da bazen öyle bir şey oluyor ki o anın tüm büyüsü gidiyo kesin bir huzursuzluk çıkıyo ortaya. Vicdanen çok huzursuz ve mutsuzum. Ne yapabilirim sizce? Babamın babam olduğunu hissetmesini istiyorum kısaca. Şimdiden teşekkürler.

1|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Babanı önemsediğini hissettir ikiniz de sağ iken hemen başla bu iyi dileğine. Gündelik hayatta ne kadar özenlisin bilmiyorum ama ilgini hissettir kişiliğince bir yorumlayan arkadaşımızın da dediği gibi içtenliğini hissettirsin. Babanı tanırsın zevklerine uygun şeyler yapabilirsin hatta ortak aktivite de olabilir.

Konuşmaya çalış iletişim kur doğrudan sözlü iletişim ya da telefon kendini unutturma bir de ilk olarak çekinme bence baban O senin yakınlaşma çabalarına illa ki yanıt verecektir. Ebeveynler de ilgi isterler bence hepimiz ayrı bireyleriz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gelin olup gidince anlar kıymetini

0|0
    0|0
  • Elini op

0|0
    0|0
  • baban dogruyu soylesede dinlemicen zaten onu. babani dinlemiyonda bizemi soruyon. muhakkat o adam sana birseyleri izah edeyim derken sende onu dinlememisin sozunu ve kavga etmissiniz.
    buyuk sozu dinle bence sert adam diyip kenari atma onun sozunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende de oyle. Hiçbir yol denemedim düzeltmek için. Açıkçası düzeleceğine de inancım olmadığından çabalamadim. Lakin kuzenim bana babami sevdigimi ve ona ihtiyacim olduğunu hissettirirsem o da karşılık verecegini buzların eriyecegini söylemiş bu fikri onermisti. Ben inanmadim ve denemedim. Sen dene belki ise yarar. Mesela günün nasildi demek bazen sebepsizce aramak ac misin demek veya onun fikirlerine onem verdigini soylemek fikir almak gibi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...