İnsanları ne kadar kırdığınız farkında mısınız?

Kendi düşüncenize, kendi tarzınıza uymayan her şeye bir kulp takıp, küçümsüyorsunuz. Giyilen kıyafetleri, yapılan saçları, az ya da fazla kiloyu, yüzü, kısaca her şeyi dalgaya alıyor, insanları rencide ediyorsunuz. En basitinden; "Şişman kızlar tayt giymesin yea", "Kısa boylu erkekler kas yapmayın, göz zevkimizi bozuyosunuz :dddd ", "Kezo kız itemleri;", "O tip ne aq". Bırakın giysinler, yapsınlar. Herkes istediği gibi musmutlu yaşasın. Bu kibrin, bu kötü yürekliliğin anlamı ne. İnsanlar kırılıyor, belki ciddi sorunlar yaşıyor. Neden?
Eleştirin güzelce. Fikirlerinizi söyleyin. "Ben bunu beğenmiyorum", "Bu benim hoşuma gitmedi", "Bu benim tarzım değil" deyin. Gönlünüzden iyilik geçsin be. Düşüncelerinizi merak ediyorum?

Güncellemeler:
Ben kendimle barışık bir insanım mesela. Birisi bana herhangi bir kötü söylemde bulunduğunda "evet, farkındayım. ama seviyorum" diyebiliyorum. Böylesi insanların daha da zoruna gidiyor ve şöyle bir hal alıyor. "ama şuran da şöyle".

Kendinizi sevin, barışık olun ama kimseye de sizi üzecek şansı tanımayın.
Güncellll❣

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu genellikle yeni jenerasyon yapıyor. Ciddiye alma yok. Herşey dalgadan ibaret. Birşey hoşuma gitmese bile bunu belli etmem ve karşımdaki iyi hissetsin diye iyi şeyler soyleyebilirim. Bırakın o da mutlu olsun ne eksiği var.

1|0
    0|0
    • Bir nevi yeni jenerasyon sayılırım. Ama yok yani kişilik meselesi. Çok haklısın👏🏻

• Tabii ki kişilik meselesi. Zaten hepsi deseydim tamamen yanılgıya düşerdim. Sadece genelleme yaptım. İçlerinde yaşına gore olgun insanlar tabii ki vardır.

En İyi Kız Görüşü

• Artık duyarlı insan bulmak zor

1|0
    0|0
    • Duyara gerek bile yok insani duygulara sahip olsalar yeter aslında🤔

• haklısın ama artık insanlar yozlaşmış genel aynı kötü kalıbın içine girmiş yanlış olan şeyler normal olmaya başlamış.

Erkekler Ne Diyor 22

• çok süper bir konuya değindin haykır haykıra bildiğin kadar
    her şeyle dalga geçiyorlar ve böyle yaparak kalp kırdıklarını anlamıyorlar
    tepki verince şaka yapıyorum sende hemen alındın filan gibisinden konuşuyorlar
    kalp kırdığını bir türlü anlatamıyosun
    aynısını kendisine yapınca alınıyor üzülüyor kin gütmeye başlıyor
    sonra sen kötü oluyorsun vs.

1|0
    0|0
  • eğer o insan zikttiri bohtan ergenlerin müdavimi olduğu böyle bir platrofm da yazılanları dikkate alıyorsa zaten yaşamasın

1|0
    0|0
    • gerçek hayat diye bir şey var hani sürekli yaşadığımız, farkında mısın🤔

• herkes yalnız yapaca kbi şey yok

• 1|1
    0|0
  • Kimseyi kırmamaya özen gösteririm. Kırdıgım olursada özür dilemekten gocunmam. Müslümana yakışan da bu degilmidir?

1|0
    0|0
    • Kesinlikle budur😌

• Yazım tarzını akışkanlıgını kendime çok yakın buldum. Hislerimi yansıtıyor diyebilecegim nadir kişilerdensin. Paylaşımın için teşekkürler.

• ben teşekkür ederim🙂

• Ne sorarsa onu söylerim, sakınmam

1|0
    0|0
    • Tabi ki söylenir ama kötü bir kalple değil🙂

• açıksözlüyüm. gerçeği söylerim. ama tabirlere dikkat ederim. zaten nasılım sorusuna "kötüsün" yazınca şikayet eden zihniyetten ne beklersin

1|0
    0|0
    • Eleştirmek en büyük hak tabi ki. Benim bahsettiğim daha çok dalgaya alma, küçük düşürme gibi. Ayrıca açıksözlü olmak en iyisi misss.

• küçük görmem ben. sadece doğruyu (istisnalar hariç) yüzüne söylerim. ne düşündüğüde umrumda değil

• Ben bu sekilde kirmamaya ozen gosteririm yapamam zaten buyuk gunah ve larsondakine yazik..

0|0
    0|0
  • Dünyayı kurtaran adam nerdeee..

1|0
    0|0
  • sana katılıyorum...

1|0
    0|0
  • Boşuna kendini yorma bacı. Burası eşşşşek dolu.

1|0
    0|0
  • Ben kimi kırarsam kırayım zaten içim rahat etmiyor. Çok Özür dileyen bir insanım

1|0
    0|0
    • Özür dileyince eksilmiyoruz ya👼🏼

• Ben insanları hayatta kırmam.

1|0
    0|0
  • of insanları kırmaya bayılırım hiç lafımı eksiltmem özellikle kızlara

1|0
    0|0
    • oku bakıyım AYIII, sadece kızlar ayıııı, şimdi de erkekler aayıııı💩

• kırdıktan sonra bir espri patlatırım kırılan kız gülmekten yarılır

• ben yapmadım hocam

1|0
    0|0
    • genel konuşuyorum kardeşiim👼🏼

• Ben insanlari kirmam onlar beni kirar

1|0
    0|0
  • ben çok dikkat ediyorummm

0|0
    0|0
  • Kimseyi kırmiyorun bazıları hakkettiğini alıyor

0|0
    0|0
  • Hayır değilim.

0|0
    0|0
  • hayır değilim

0|0
    0|0
  • Kirilacaklarsa sormasinlarn

0|0
    0|0
    • sorma olayı değil bu, ki sorsalar bile güzelce eleştirirsin

• kimseyi kırma derdin de değilim ama hak eden hakkettiğini alıyor.^^

0|0
    0|0
  • evet çok farkındayım ama elimde değil bu keşke elimde olsada durdurabilsem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bana satasmiyorsa laf etmiyorum bir de ben cok yakisikliyim havalarinda olup karisiyi ezen cirkinler oluyor onlara lafimi ederim

1|0
    0|0
  • Farkındayım

1|0
    0|0
  • haklısın ama herkesi takmamak gerek herkesin ince olmasını düşünmek biraz hayalperestlik olur

1|0
    0|0
    • ben takmam, sen takmassın ama başkası takar, hayatı zehir olur. Benim hala bir şeylerin düzeleceğine inancım var. Hayalperestlikse hayalperestlik😔

• birşeyler düzelir de herkes düzelemez yine bir öküz çıkar üzer

• karanlık hep var☯

• Bunlar hep sanal alem sosual medya yüzünden

1|0
    0|0
  • Kimseyi kırdığımı düşünmüyorum ve yarası olan gocunuyor.
    Ayrıca kırılmak isteyen kırılmış başka konunun beni ilgilendirdiğini düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • Kimseyi kırmıyorsan ne güzel👏🏻👏🏻

• Ben, sadece beni kıranları kırıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...