Kapat

Saygısız komşuları şikayet eder misiniz?

Kadın bu saatte hem çamaşır hem dikiş birinin evi misafir dolu birisi sokakta kahkahalar atarak muhabbet ediyor sonra ben polis çağırınca kötü oluyorum sizde şikayet eder misiniz?

0|0
13|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın sen

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• Hemen 112 yi arıyorum

1|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • asıl senin yaptığın saygısızlık bak diyosun ki ''komşu'' yani gidip konuşarak çözmen lazım ama sen köylü kurnazlığı yapıp işin içine polisi sokarsan tabi ki sen kötü olursun isterse gece 3 4 te black metal dinlesin senin kapıya gidip sesi çok geliyor kısar mısınız vb şeyler söylemen lazım kısmazlarsa polisi araman lazımdı. neyse olan olmuş.

0|0
    0|0
    • Uyarmadan yapmam hiç bir zaman 5 dakika susup tekrar ederlerse her gün aynı şeyi yaparım bu saygısızlık değil.

• bak ilk sen gidip uyardıysan okey ama direk polis okey değil gündüz komşularınla konuşmayı dene buzlar kırılsın onlarda biraz anlayışlı olsun yoksa düşman olcaksınız.

• Aslanim benim helal olsun kim tutar seni :)) en iyisi valla. Kimse kimseyi rahatsız edemez:)

0|0
    0|0
  • Bekarhanemde insanlardan uzakta yaşadığım için hiç böyle sorunlar çekmedim. Son ses müziğimide açar keyfime bakarım ;)

0|0
    0|0
  • saygısızlığa denk gelmedim

0|0
    0|0
  • kimseye karışmam

0|0
    0|0
  • Bizim aile kalabalık. Bir gün bizim evi basıcaklar diye korkuyorum. Hele küçük kardeşim tam bir fırlama polisi dürter 😂😂

0|0
    0|0
  • Özel hayatları ama uyarırım tabi

0|0
    0|0
    • kendi keyfi için başkasının keyfini kaçırma hakkı yok kimsenin

• uyarırım dinlemezse pisliğin kralını yaparım o bana çağırsın polisi

0|0
    0|0
  • Valla benim komşum kafa dengi gece gece açar orhan ferdi :D arada bir arabasını çalıştırır egzos sesiyle mahalleyi inletir. sonra birasını yudumlamaya devam eder :D ha 1-2 gibide yatar yani :D

0|0
    0|0
  • desibel sınırını aştıklarını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Adamsın

0|0
    0|0
  • Ikili ilişkilere , sesin yüksekliğine , saate bağlı farklı yorumlar yapılabilir

0|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • ben genelde saygısız komşu olduğum için hiç polis çağıramadım. hep bana çağırdılar :D

0|0
    0|0
  • Naaaamina bile gorum 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • uyar bence şikayet son care

0|0
    0|0
  • Hayır etmem :D Onlarsız hayatın bir anlamı yok :D

0|0
    0|0
  • Şikayette çözüm değil komşularla kötü oluyorsun sadece. Sabırla uyaracaksın bir gün dinlerler.

0|0
    0|0
  • hiç affetmem. kapısına dayanırım

0|0
    0|0
  • bizimde öyle komlularımız var sen polisimi aradın nededin geldilermi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• sinir oluyorum ya

0|0
    0|0
  • Once bir uyar devam ederlerse et

1|0
    0|0
  • İnsanlar gülüyor diye polis çağırmam

1|0
    0|0
  • eyer birden fazla kez oluyorsa ve sesleri sizi rahatsız edecek kadar çok çıkıyorsa şikayet etmek en doğal hakkınızdır ben olsam bende yapardım:D

0|0
    0|0
  • Etmem. Ölü gibi olmalarındansa bu daha çok hoşuma gider. Rahatsız eden tek şey gecenin bir saatinde hiç aralıksız gelen inşaat sesleri. Onu bile şikayet etmedim. Gereksiz.

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle ederim.

0|0
    0|0
  • bugün o yapar yarın sen yaparsın bu tarz şeyler karşılıklıdır. Sen onları ıdare etmezsen onlarda senı etmezler. çıt çıkmadan yaşamak istiyorsan tek başına ıssız bir yerde yaşamalısın.

0|0
    0|0
  • ederım

0|0
    0|0
  • Ya sizde azıcık sineye cekin her ufak seyi de polise sikayet eden insanlara uyuz oluyorum.

0|0
    0|0
  • komşum yok olsa etmem

0|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • polis mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...