Cocuklugumdakı sessizligi basımdan atamıyorum?

Bebeklıkten gelen bir sessizligim var orta okulda ve Şu an lısede bana herkes soruyor neden boylesın dıye bende dıyorum abı konusmayı pek sevmıyorum samımı oldugum kısılerle ama agzım susmaz hatası konusmaktan bır sure sonra yorulur ya ben yardım ıstıyorum bıde ınsanlara tıpe laf atınca ben yıkılıyorum ya cok kırılıyorum haberlerı yok bırı yardım edebılır mı bana ya

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Gelişme çağındasın yanlış anlama da daha tipin değişecek 20 lerden birkaç yıl sonra daha farklı olur tipin ya da istisna olabilirsin ama beden çerçevedir sadece birinin tipine laf eden o kişiden ne kadar farklıdır ki.

Sende sorun yok ki sakin tabiatlısın sadece bu benim seçiciliğim dediğin anda karizman olur bence. Şartları kendi lehine çevir zamanla alışırsın bir iki yaptıkça.
    Her zaman her yerde konuşanlar gibi değil de yerine göre konuşan biri olman gayet güzel bence.
    Herkes çok güzel ve yakışıklı da bir sen mi garip kalacaksın benzer tiplerimiz bu ara zaten çoğu erkek sakallı seri üretimden çıkma gibi. Tipe laf edenlerin terbiyesizliği Onlar yüzünden kendi canını sıkma hiç değmez hayat kısa. Bu tarz çevrelerimiz asla memnun olmaz, yettiremeyiz Onlar'a hiçbir şeyi üzüldüğümüzde kalırız bu yüzden aldırma mantıklı bir şey demedikleri sürece.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Çoğu psikolojik rahatsızlık insanın sessiz olmasi yani sıra zamanla icine kapanması sonucu oluşur. Çok konuşan erkek olsun bayan olsun kendi açımdan hoş karşılamam insanlara kendini ifade edebiliyorsan net isen sorun yok demektir. Dış görünüşe gelincede aciz insanlar bu tarz kusurlar ararlar umursama canın yandığını gördükçe üstüne geleceklerdir

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey senden önemli değil çatır çatır söyle rahatsız olduğun şeyleri. Ha bu arada üniversitede rahat edersin bence..

0|0
    0|0
  • Yeri gelince söylemelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...