Arkadaşlar evden kaçıcam ne yapıcam?

Bu cuma günü karneler dağıtılıyor lise sonum mezun oluyorum. İstanbul'da yaşıyorum. Aklımda bir fikir var karnemi aldıktan sonra buradan antalyaya doğru yürümeyi düşünüyorum. Ciddiyim ne yapabilirimki param yok. Ama gitmem lazım

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yürümeyle 1 ay da gidersin belki. Ayrıca antalya ya gidip ne yapacaksın zaten 10 otelden 6 sı kapalıymış işler bitik daha iyi bir plan yap eğer kararlıysa

0|0
    0|0
    • bilmiyorum işte aklımda orası var. Cuma gününe kadar vaktim var

• Hımmm o zaman dediğin gibi otostopla ineceksin güneye başka çare yok

• bakıcaz bir çaresine artık

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Otostop

0|0
    0|0
    • Hiç yapmadım üstelik başım belaya girebilir

• Sorun değil ölmem kimsenin umurunda olmaz zaten

• Peki :)

Erkekler Ne Diyor 5

• bak kardeşim belki kabul etmeyeceksin ve yaşın kaç bilmiyorum ücretli jigola falan olabilirsin ordan kazandığın paraylia otobüs biletini alır antalyaya kaçarsın lakin orda bir iş bulmalısın yoksa işin çok zor

0|0
    0|0
  • istanbuldan çıkmadan vazgeçersin kolay şey değil 800 km kadar yolu yürümek belkide daha fazla tam bilmiiyorum

0|0
    0|0
  • kaçmana gerek yok en yakın oto sanayisine gidip cırak olarak çalışmaya başla :)) okumanın ne kadar değerli olduğunu anlarsın

0|0
    0|0
    • Olabilir istesem okuyabilirim. Ygs puanım oldukça yüksek ama istemiyorum. Ben kendi hayallerimin peşinden gidicem. Yani kendi hedeflerimin ve hedeflerimin arasında okumak yok

• hayırlısı olsun hakkında

• umarım.

• Otostop yap :D

0|0
    0|0
  • hemen gitme derim biraz para topla sağdan soldan atla otobüse oyle git aga karne günü borç al bir kaç kişiden

0|0
    0|0
Yükleniyor...