Tumblr kullanan arkadaşlar ve kullanmayan arkadaşlar yorumlar için buraya buraya :) ?

Soru başlığında da belirttiğim gibi tumblr kullanan var mı aramız da beğeniyor musunuz? ve bir küçük kafa karıştıran soru daha soracağım Erkekleri ilgilendiriyor aslında "Tumblr kullanan kız arkadaşınız var bu olayı nasıl bulursunuz?" Yorumlarınızı esirgemeneden yapabilirsiniz "Kullanmıyorum kız arkadaşım/erkek arkadaşımda kullanmasın gibisinden" istediğiniz gibi yorumlarda bulunabilirsiniz. İyi Eğlenceler...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kullanmıyorum. Kullanması sıkıntı degil

1|0
    0|0
    • Anlıyorum teşekkürler genelde aa üzerinize alınmayın özür dileyerek söylüyorum "Bazı abaza erkekler orada popiyim diye takılıyor" gibisinden laf alıyordum da dedim erkekler bunu duyduğu zaman kızabilir :)

• Hayır ben genel olarak konusunu açtım

• Tamam Öyleyse.. İyi geceler.

En İyi Kız Görüşü

• Kullaniyorum.
    erkek arkadasim kotu amacla kullanmamak sarti ile kullanabilir. Cunku bilirsin orada +18 seyler fazla

1|0
    0|0
    • Aa evet +18 icerik durumları fazla ve en son zamanda galiba (uzun süredir girmiyorum) soru cevap olayı gelmişti ondan dolayı birbirleri ile kavga eden bir sürü sevgililer gördüm

Erkekler Ne Diyor 5

• tumblr üyeliğim yok ama arada lazım oluyor :D

0|0
    0|0
  • Arada bir p*rno sitesine girip rahatlasın daha iyi.

0|0
    0|0
    • Anlıyorum kızgısınız galiba bu duruma

• Kızgınlığım siteye değil. Amacı dışında kullanan insanlara. Sayıları çok çok fazla ve kaliteyi düşürüyolar

• Sen ne iş yapıyorsun bir de? Özel değilse öğrenebilir miyim

• kullandırtman hepsi milletten farklı olma çabası içinde dışarıda kendini kanıtlayamamış ama kendini milletten üstün görenn cool takılmaya çlaışan lar bence tr de böyle

0|0
    0|0
    • Anlıyorum evet aslında kızdığım nokta'da o oluyor yani sonuçta evet sosyal medya üzerinden anlaşmak yorum yapmak güzel oluyor ancak "popi cool" dediğimiz davranışlar sergilenmeye başlanıyor sonrasında o yüzden yabancı blogları takip ediyorum uzun zamandır girmiyordum burada konusunu açmak istedim Özür diliyorum vaktinizi çaldığım içinde görüşleriniz almak istedim

• nedemek özüre gerek yok sorabilirsiniz yani biz görüş paylaşırız

• Allah belasini versin kullaniyo

0|0
    0|0
    • Anladığıma göre kız arkadaşın kullanmasını istemiyorsun istersen bu durumu kavga etmeden konuşabilirsin

• Teşekkür ederim :)

• Delimisn nesin. bence duygusal

• Partnerimin kullanması benim. hosuma gider ilgisini ne çekiyo bilmek isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cok sapik bir site. d

0|0
    0|0
    • Katılıyorum ama yabancı blogları takip ettiğimiz zamanlar güzel oluyor gifler falan ancak TR'de biraz sıkıntıya düşüyor insan

Yükleniyor...