Evcil hayvanlarınıza iyi bakıyor musunuz? Nazik davranıyor musunuz?

Ben kedilerime bağırmıyorum bile. onlar duygular konusunda çok hassaslar. Odaya girdiklerinde göz teması kurarak yanıma gelmesini isteyip istemediğimi bile anlıyorlar. Gel aşkım gel diyorum koşarak gelip sevdiriyor kedişlerim.

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• 6 yaşında dişi pit bull köpeğim var ellerinden öper :) yeri geldiğinde sert komutlar vermeliyim ki komutlarımın çizgisini anlayabilsin.

1|0
    0|0
    • pittbull hassas bir tür o konuda bilgim yok. ama kediler azarlanmaya karşı çok hassas oluyorlar.

• ben de tam olarak buna değindim zaten. köpeğin tam tersi. demokrasi ve eşitlik isteyen bir hayvan olduğu için insanın egosunu törpülüyor ve daha bilge hale getiriyor. köpek de güzel hayvan fakat insanı narsist yapacak kadar itaat ediyor. köle efendi ilişkisini andırıyor bu da.

• Anlaşıldı olayı sen krala bağlayacaksın iyi geceler :)

En İyi Kız Görüşü

• 10 kediye birden bakınca ister istemez asabilestigim oluyor. Evde kedi bakmaya karşıyım. Ailemin ısrariyla aldık eve. Simdi Evi pisliyorlar, acikiyorlar. Ama ailem değil ben ilgilenmek zorunda kalıyorum. Bütün gün çalıştığım halde. Bence yanlış yapıyoruz çünkü onlar doğa da yaşamalı. Eve hapsediyoruz resmen. Aciyorum ama bişey yapamıyorum. Cook tartıştık bunun yüzünden... Halbuki yemeğini suyunu dışarıda da verebilirdik...

1|0
    0|0
    • 10 kedi gerçekten çok. sahıplendırme yapsanız?

• türkiyede aslında sokaklar da pek güvenli değil ama. mesela başka ulkelerde evler bahce ıcı o zaman hayvan gel desen de eve gelmez zaten.

• Bence evde işi yok sokak hayvanının. bir hayvansever olarak söylüyorum. Bakmak isteyen dışarıda da bakar. Gidip sokaktaki hayvanı kisirlastirip gunahina neden gireyim

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben onun degil o benim sahibimmis gibi bir tavri var.

1|0
    0|0
  • Hayvanlar masumdur.. Asla zarar vermem.

1|0
    0|0
  • Bazen nazik davranmamak gerek, cok sımarıyor sıpa.

1|0
    0|0
  • 1.5 yaşında dünya tatlısı Rottwieler'm var. Aramızda ki ilişkiyi herhangi bir kelime tam olarak anlatamaz

1|0
    0|0
  • 4 tane kırlangıcım var ellerinizden öper :)

1|0
    0|0
  • Profil resmimden görebilirsin :D Benden sağlıklı şerefsiz :D

1|0
    0|0
  • benim haski cinsi kurdum var. soğuk olurlar biraz. öyle kedi sever gibi sevemezsin. mesafeli bir ilişkimiz var oğlumla :D

0|0
    0|0
    • onların huyları kedi gibi diye duymuştum ama. sana ciddi olanı denk gelmiş. xd

• 😄 köpeğimin gözünde ben onun Tanrısıyım bilmem daha fazla ne kadar anlatabilirim

• @ByeByeBaby hocam sen bu işi iyice egoya dökmüşsün.

Neyse zaten gereksiz yere sürekli bildirim alıyorum bu başlıktan, size kolay gelsin.

• Benim scofye sorucak olursan eğer benden iyi davranına rastlamadığını söyler

1|0
    0|0
  • Evcil hayvanlar yok ama almayı düşünüyorum

0|0
    0|0
    • barınaktan sahiplenmeni önericem izninle. ya da illa cins olacak dersen üretim çiftliğinden annesiyle birlikte yaşadığı yeri görerek al. çünkü petshoplarda yurtdısından kaçak hayvan getırıyolar. narkoz etkısıyle küçücük yavru hayvanlar güçsüz düşüp kısa sürede ölüyor.

• benim balıklarım aşırı sevgiden ters yüzüyor

0|0
    0|0
  • Camı açıp gel aşkım diye bağırsan bırak kediyi bütün mahalle eve doluşur emin ol

0|0
    0|0
    • kedilerim evde yaşıyor. anlamadın sen anlattığım şeyi odanın kapısına geliyor yanına geliyim mi der gibi bakıyor gözümü kaçırırsam meşgul olduğumu düşünüp gelmiyor.

• Hergun doverim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Naziklik ne demek Ben kopegim ile birlikte uyuyorum :) devamini sen dusun canim :)

1|0
    0|0
    • bazı yabancı videolarda görüyorum da komıklık olsun dıye kedılerını korkutuyorlar. onlara gıcık oluyorum. ordan geldi aklıma

• Evet yapanlar var maalesef cogu insan da ozenti diye hayvan besliyor evde sonra bakamayinca mazeret uyduruyorlar.

• Bakıyorum tabi benim canım onlar

1|0
    0|0
  • Bakarım tabi.

1|0
    0|0
  • oha ya ben kedinin karnını gıdıklıyorum tırnaklarımla demek o yüzden beni sevmiyorlar :D sjhdgfsdf benim sevme şeklim bu alıp mıncıklamayı seviyorum yani :D

1|0
    0|0
    • bundan hoşlanıp hoslanmadıgını sen bılırsın mutlka her kedının huyu bır degıl

• sevmiyorlar aslına bakarsan bunun farkındayım ama ben kendime engel olamıyorum. yani benim kedilere olan sevgim farklı biraz işte :D gerçekten canını çıkaracak şekilde seviyorum hayvanları. değişmek isterdim ama cidden değişemiyorum neyse ki yılda birkaç ay okul için başka yere geliyorum da kediler rahat ediyor :D

• Hayvanlar mükemmeldir, hele kedilere nanköt diyenleri dövesim geliyor. Her hayvan sadıktır, insanlardan milyon kat daha sadıktır

1|0
    0|0
  • Kuşum kör oldu benden öncemi benden sonramı bilmiyorum ama beni çok üzüyor tek üzüldüğüm varlık o hayatımda

1|0
    0|0
  • Bakıyorum sanırım

1|0
    0|0
  • Kesinlikle. Yavrularım onlar benim. ^^

1|0
    0|0
Yükleniyor...