Hayatın anlamı mutluluğun sırrı nedir arkadaslar?

hayatı değerli kılan ne sizce

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Sağlık ve sevilmek olsa gerek

0|1
    0|0
    • güzel cevap ama sevgi yoksa nasıl yasıycaksın

• Evet doğru geneli öyle ama herkes için çıkar amacıyla evlilik yapıyor demek bence çok yanlış. Ne parayı seviyorum ne de yalancı iki yüzlü biriyim. Çoğunluğu öyle diye kız erkek hepsine çamur mu atalım. Robot olayına hiç katılmıyorum zaten :) Allah gerçek mutluluk nasip etsin ne diyeyim

• sen bana bir tane cikarsiz insan gösterebilirmisinde cevreye baktim saten ne oldugu ortada, robot olayina gelince üzülünce anlarsin robot gibi yasam duygusuzca hep nefse uyma dar ruhlu insanlara dolu su dünya, nefis dedigimde seytana yer acmislar bedenlerinde yani millet seytanlasmis, iki cesit robot var biri seytan robot, digeri madur robot eziyet ceken üzülen robot, hayvan görebilirizde insan görmek cok zor artik coook eskidenmis o

En İyi Erkek Görüşü

• Maaşını Kafanının Estiği Gibi Harcamak.

0|1
    0|0
    • para para para para mutlulukmu getiriyor

• Madem Böyle Delikanlısın Bırak Her Şeyi #Derviş Ol? :)

• ben ortacıyım dervis olsam nolcak ne para severim ben insan severim degerse sevilcek insan olmadıgı icin mutlulukta diye birsey yok robotuz :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• sevdiklerin

0|1
    0|0
  • Viski ve otomobil surmek

0|1
    0|0
    • otomobil sürmek bir yerden sonra bıkkınlık getirmiyormu

• İstanbul'da oyle ama disina cikacak olursan otomobil surmenin ve muzik dinlemenin zevkine varacaksin.. ne bilim

• tebrikler ozaman mutluysan arabayla viskiyle mutlu kal

Yükleniyor...