Sitede oturuyorum herkez cocuk 2senedır sevgılım olmadı yanlızlık yedı bıtırdı benı ne yapmalıyım?

Gunduz gulen gece uzulen bırıyım gecmıste cok acı cektım her telden 18yıl yasadıgım yerden tasındık aılemle yasıyorum suanda lux sıtede oturuyorum sıtede 15yasından buyuk yok yasım 20 evlı kadınlar benı bı acaıp süzüyor eskıden cok guzel kızlarla cıktım avrupa yk sından anadolu yk tasındım kalıtelı bır semtte luks bır mh de yasıyorum sıte villa bolgesı kasım ayında askerım aılem cahıl ve hep duz mantıklı ben her ortamda sevılen saygı duyulan yasından fazla yaşamış bır gencım 2yıldır sevgılım olmadı canım ck sıkılıyor yaslanıp dusuncek bır omuz bulamadım romantık pratık hıperaktf muhabbetı keyıf veren dıkkatceken seytantuylu ır gencım ıcımde tonlarca aşk var ama karsımda kımse yok oturdugum yer eksıoglu... sıtesı kızlı erkeklı hrkez 15yasında cıkıcak sevıcek kımse yok sevgılıde olmasa ara ara yanımda olcak guvenılcek bırı yok ıcım yanıyor yanlızlık yedı bıtırdı benı ısım var evım var hobılerım var ama sarılcak omzuna yaslancak kımsem yok kafam dolu dusuncelrle yuregım sıkısıyor ıcım erıyor ne olur allah rızası ıcın yardım edın

0|0
10

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...