Hayatta her şey kısmet mi?

Hani derler ya kısmetse olur, kısmetimse o beni bulur. Peki size soruyorum her şey kısmet mi?

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Tedbir al, on yargili olma, hoslandigin veya sana niyet edene cesret verici hareket ve soz ile kismeti cagir.

1|0
    0|0
    • O nasil olur mesela

• Sana bakan bir erkek gördün ve bakmaya devam ediyor, sende etkilendin ve bakışma anında tebessümle bak 2-3 bakışmada bunu uygula’ki erkek olağan dışı iyi davranıyor vede sevgilisi yoktur diyerek cesaretlenip sana duygusunu der.

Bu vb. sitelerde profil resmi ve iliski durumu yazan vede paylasimlari guzel olup etkilendiğin kisiyi takip et sonrasi mesajla sizi yakindan tanimak istiyorum de.. inan bayanlarin aksine erkekler cevapsiz birakmaz , olumsuz desede kalp kirmadan der, vede olumlu cevapta verebilir bu vb. konularda asla cekinme hayat kisa vede omurluk es olmayinca hayat cekilmiyor.

Akraba, arkadas gibi guvendiklerine kriterlerini belirt ve duzgun bir tanidiginiz varsa? Soyleyin tanisalim de.

Bosanmis olan erkeklerde olsa gorusebilirim de cocugu yoksa veya esinde kaliyorsa on yargisiz gorus bosanmakta hakliysa vede uyum olursa neden yuva nasip olmasin’ki esas sorun bosanmis veya bekar es adayi degil guvendir.

• herşey kısmettir elbet
    ama seçimlerinde muhim
    Akıl verdiyse sana yaradan kullanmayı bilmek lazım

1|0
    0|0
  • Bak insanın bir kaderi vardır bundan kaçamaz birde kaderi mutlak vardır kendi seçimleriyle yaşadıkları kaderde kötü bişey yazmaz ama insanın kendi seçimleri bazen doğru olmayabiliyo o zaman kaderi mutlak devreye girer ve her ihtimalde nasipde olan gelir bulur :)

1|0
    0|0
  • Sanırım

İstanbul dan 4 senedir ks de sevgili bulamadim:((

1|0
    0|0
  • Evet aynen oyle

1|0
    0|0
  • herşey kısmet , senin onu aramandan o seni daha fazla arar , kısmet senin arayarak, çalışarak nail olduğun birşey değildir

1|0
    0|0
  • Hayir degil.

1|0
    0|0
  • Nasip kısmet

1|0
    0|0
  • aynen abla kısmett...

1|0
    0|0
  • kısmetlerin oluşmasını sağlayan senin davranışlarındır

1|0
    0|0
  • yok bea

1|0
    0|0
  • Evet kısmet bence herşey

1|0
    0|0
  • aynen öyle kısmet

1|0
    0|0
  • Kesinlikle evet

1|0
    0|0
  • Tabiki de öyle

1|0
    0|0
  • öyle diye inanıyoruz valla... bazen kendimiz belirliyomuşuz gibi oluyo ama başlarda öyle oluyo sonra arkasından kısmet olduğu anlaşılıyo... garip.

0|0
    0|0
  • her insan biraz da kendi kaderini kendi yaratır... kaderciliğe inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Once gerekeni yap.. sonra Allah a havale et nasibinde varsa gelir seni bulur

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Bazen elinde olan fırsatları değerlendirirsen kısmetse olur demezsin

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Biraz çaba, biraz kısmet

1|0
    0|0
  • ee kısmetinde diyorsaki kısmetim beni bulur diye nasıl buluşcaksınız siz

1|0