Kızları neden bu kadar büyütüyorsunuz?

Ülkedeki duygusal ve cinsel açlık malumunuz. Kültürümüzden kaynaklanan birşey bu.

Haliyle erkekler çok talepkar. Ciğeri beş para etmez bir kız için bile eğilip bükülüyoruz. Bükülüyoruz diyorum çünkü benim de yapmışlığım vardır. Kendimi ayrı tutmuyorum.

Bir kıza günde 50 tane erkek yazıyor, kız da haliyle erkekleri elinde oyuncak görüyor.

Hatunsuz olunca, tek tabanca takılınca hayattan keyif alınmıyor mu yani? İlla ki göğüs popo elleyip bir deliğe girip çıkmamız mı gerekiyor?

Biz yüz vermesek bir hiçler. Bunun farkına varın artık.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kizlar zaten bu sebepten oturu bazrn kendilerini bile sorguluyorlar.." ne var lan bizde bu kadar ". Diye..

0|1
    0|0
    • Aynen kendileri bile şaşırıyorlardır. :D Dişi olmak dışında başka bir özelliği olmayan insanlar el üstünde tutuluyor.

• He ya. bir de kız görünce eli ayağına dolanan kızaran tipler var. Toplumsal yapı acayip bozuk.

• O bazen bendede olur ona bisey diyemeyecegim

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı acidan bakarsan erkeklerde bir bu kadar buyutuluyo bunun cinsiyetle bir alakasi yok iki tarafta gereksiz insanlar icin gereksiz hareketler yapabiliyo bazen gercekten sevgiden bazen sırf yavsakligina cogu zaman bu tabi. Ama erkekleri de bir o kadar buyuten kizlar var

0|0
    0|0
    • O zaman şöyle söyliyim. Hangi erkeğin peşinden 50 tane kadın koşar? Brad Pitt olmadığı veya çok zengin olmadığı müddetçe imkansız. Ama sıradan bir kıza bile günde milyon tane yavşayan oluyor. İstersen bir sosyal medya hesabı aç dene.

• Yani haklisin kizlara daha cok yazan eden var ama bir o kadar kizlar da erkekere yapiyo kardeşim olduktan sonra. bir de kizlar genelde ay ne derler diye disariya gostermiyo ama icten ice kendini yerlerde suruyo yani gordugu her erkege oyle kizda cok var

• Kızları ay ne derler acaba diyip duygularını bastırtan düzen bozuktur. Bu düzende yaşayan insanlar hastadır! Bu kadar net.

• önemli kalıplarımız olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...