Bir ortamda konuşurken insanlara kendini dinletmeyi başarabiliyor musun?

Herkes pür dikkat sizi dinler mi? Dinlemiyorlarsa neden dinlemezler?

1|1
25|18

En İyi Kız Görüşü

• Dinlerler , Çünkü 10 kere düşünüp 1 kere konuşmayı öğrendim :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beni dinlerler ama neden dinlerler onu yazayım. Öncelikle çevremdeki insanlar kategorilidir benim her muhabbeti herkesin yanında açmam. Bazı insanlar herşeyi gıgır a vurur şakalar yapar o tip insanların yanında konuşmam. Derdim varsa gideceğim adam başka, siyaset konuşacağım adamlar başkadır. Ailevi sorunlarımı anlatacağım adamlar başka, aşk muhabbeti başka dır. Eğer bunları birbirine karıştırırsam dinleyeceklerini sanmam. Goy goy cu kesmin yanında en ciddi hallerinde bile dert anlatmam. Bence beni dinlemiyorlar diyorsa birisi (senin için söylemiyorum genel) bu ayrıma dikkat etmeli. Lakin insanların bakış açıları çok farklı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

Erkekler Ne Diyor 17

• pür dikkat dinletirim genelde. eğer dinlemiyolarsa kullandığım sözcükler ağır gelmiş olabilir, uzun açıklama yapıyor olabilirim. anlatımda dinleyici ayakta tutmak için birçok yol var, bu tarz eğitimler veriyorlar hatta, internetten ilginç ve faydalı şeylere ulaşabilirsin :) ama bence işin özü duruş, jest, mimik, akıcılık, göz teması ve ses tonu.

0|0
    0|0
  • Elbette.
    Yeterliliğim olmayan mevzularda söz almadığımdan konuşmaya başlıyorsam bilinirki bilgim vardır.

0|0
    0|0
  • beni yakından tanıyan arkdaşım dost ve karabalarım dışında beni pek dinlemezler dinlettiririmde ama karşımdakinin bir kulagından girip diger kulagından çıkıyorsa çenemi yormam yorum isterlerse yapmam bile yakınımdakilerin çoguda boş dinliyor inan burdaki insanlara yakınımdakilerden daha çok faydam dokunuyor

0|0
    0|0
  • Kimse kimsenin umrunda değil dinliyor gibi yapıyorlar anlıyor gibi yapıyorlar seviyor gibi yapıyorlar herşeyin gibisi var aslı yok o yüzden yormam kendimi konuşmak için

0|0
    0|0
  • Ağzımı açmam yetiyor

0|0
    0|0
  • Evet başarabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Yorumlara bakıyorm da iki kelimeyi bir araya getiremeyen gençlerimiz hatip kesilmişler maşallah 😂

0|0
    0|0
  • Valla bu bence ortamdan ortama göre değişir, doğru düzgün bir ortamsa kimsenin lafını bölmeden söz hakkı isteyerek veya diğerleri sözünü bitirdiğinde konuşursan dinlerler

0|0
    0|0
  • Bişey anlatırken beni iplemeyecek gibi olanı, sözümü kesin hırpalarım! 😇

0|0
    0|0
  • gözümün içine bakarak dinlerler

0|0
    0|0
  • İnsanlar ne duymak istiyorsa ve duymak istedikleri şeyler hangi insandan çıkıyorsa onu dinliyorlar bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Liderlik özellikleri taşıyorum.
    İnsanları manipüle etmekte de iyiyim.
    Ortama ağırlığımı koyarım

0|0
    0|0
  • Genelde ciddiye alirlar ve eli basinin yanina yapisik dinlerler

0|0
    0|0
  • Az konuşuyorum. Konuştuğumdada gerekli olanın dışına çıkmıyorum bundan dolayı dinleniyor sanırım

0|0
    0|0
  • Konuşmanın yeri bilindiği sürece herkes birbirini dinlerç Sadece susmanız gereken yeri öğrenin.

0|0
    0|0
  • Hiç umursamam ben onlar sinir olur😀

0|0
    0|0
  • hayır tam tersi oluyor işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...