Üniversitede torpile çözüm?

İç anadoluda bir üniversitede son sınıf mühendislik öğrencisiyim son bir kaç dersim kaldı fakat hiçbirini veremedim benim veremediğim bu dersleri 3 kişi bir telefon konuşmasıyla geçmiş bu dersleri veren ve öğrencileri geçirende bölüm başkanı sizce ne yapmalıyım? Rektör müdahale etmez çünkü bölüm başkanı ile akrabalar. En çok zoruma gidense 4 gün çalışıp geçemediğim dersi torpil yaptıran kişi arkadaş ortamına gelip hocayı aratıyımda geçirsin bari uğraşamam ben bu dersle dedikten sonra dersi geçmesi. Dersi geçen diğer kişi de sırf bayan olduğu için dersi geçiyor , sınav öncesi hocaya hiç çalışmadım ya ne olacak diyo hocada sen zaten geçtin diyor böyle bir okulda nasıl okuyacam hiç sabrım ve umudum kalmadı.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim seni çok iyi anlayabiliyorum. Aynı durumları bende çok yaşadım. Ama kimseye bir not için gidip dilenmedim. Okulumu iki yılda uzattım üstelik. Mutlaka emeğinin karşılığını alırsın sen 4 gün değil daha fazla çalış. Kendi emeğinle geçtiğin için gurur dolu bir yaşam seni bekliyor inan. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler iyi dileklerin için inşallah herkes hak etiğini alır yaşam boyunca.

• Burasi Turkiye sinava girmeseler bile gecerler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...