Bana isliyameti kim anlatabilir?

Inanmak istiyorum, ama görmedigim birseye inanmak cok zor geliyor bana.
Bana bu konuda yardim olursaniz cok sevinirim.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Yardimci olmak isterim ama yeterli gelmeyebilirim. Bediüzzaman'ın Külliyatından Sözler kitabını okumakla başlayabilirsin. Daha cok yardımcı olur.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• şüphesiz sende çok haklısın. Etrafına bakınca kendine müslüman diyen ama Hakiki müslümanlıktan habersiz olan yığınlar var. Din Allahındır ve Allah ona islam der yani teslim olma, selamet bulma. Allah yarattığı kullar için en doğru düzeni kanunu yaşayış tarzını Kuranda anlatmış ve peygamberi vasıtası ile de uygulatmıştır. ama daha sonra bazı sözde alim ve din adamı kılıklı kişilerin Bu Dine paralel uydurdukları hadisler-rivayetler-menkibeler, İslamın yerini almış ve uydurulmuş Din bugüne kadar islam adıyla anıla gelmiştir. şu andada tüm dünyadaki müslümanların %99,9 u maalesef uydurulmuş Dinciklerine yani mezheplerine, tarikatlarına, cemaatlerine tabii oluyorlar, Allahın Dini olan islama değil, bu sebepten müslüman coğrafyası kan gölüne döndü, herkes kendinden olmayanı öldürme derdinde. Kuran meali oku, mustafa öztürk, mustafa islamoğlu, mehmet okuyan, abdülaziz bayındır gibi hocaların kitaplarını ve tefsir meallerini okursan, İslamın senin aklınla çelişen bir Din olmadığını anlayacaksın. Selam ve Dua ile kalın.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kurandan öğren sadece diğerleri yaniltir

0|1
    0|0
  • Neden böyle bir platformda arıyorsunuz anlamadım

0|0
    0|0
    • İsliyamet ne onu da anlamadım gerçi :)

• Ahmed Hulusi yaz, resmi sitesine (ilk siteye) gir, aradığın her şeyi bulabilirsin. (Link veremiyorum, seviye yetmiyor)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kuranı oku kardo ateist forumları deist forumlarında turla bir yol bulursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...